Monika Absolonová si posteskla, že pro své děti nemá „tatínka“: Od posledního rozvodu v lásce nemá štěstí

Monika Absolonová se svěřila, s kým trávila dovolenou na řeckém ostrově Kréta. Přiznává, že stále čeká na prince na bílém koni.

Monika Absolonová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Už to budou dva roky, kdy na sociální síti zpěvačka Monika Absolonová oznámila konec vztahu se svým partnerem a otcem dětí Tomášem Hornou. Ačkoliv Monika své děti bezmezně miluje a věnuje se jim na sto procent, k dokonalému rodinnému štěstí jí přece jen něco chybí. A to především láskyplná náruč milujícího partnera a pocit kompletní rodiny.

Zatím zůstává bez partnera

Monika Absolonová se se syny Tadeášem a Matoušem v létě vypravili na horkou Krétu, kde si užívali klasické plážové dovolené. Na Instagram sdílela ze společného pobytu fotografie a dostala spoustu pochvalných reakcí, jak skvěle vypadá a jak jsou její děti roztomilé. Přiznala však, že na dovolené byla s dětmi sama a na dohled není ani žádný muž, s kterým by trávila volné chvilky:

„Ten princ na bílém koni zatím jaksi nedorazil. Zatím to, že mi to sluší, mi píšou jenom ženy a gayové,“ přiznala. „Člověk se nesmí vzdávat a já doufám, že se mi něco hezkého uděje,“ pokračovala optimisticky. Mrzí mě, že ta rodina není celá,“ dodala na konto svých synů. Monika má syny ve své výhradní péči a ti otce vídají jednou za 14 dní. Rozchod s Hornou ovšem probíhal za dost dramatických okolností.

Žila ve vztahu plném lží

Ačkoliv se sama Monika nikdy veřejně nechtěla přiznat, co za rozpadem vztahu stojí, a to proto, aby si to nikde nepřečetli její synové, je známo, že jeden z hlavních důvodů byly miliónové dluhy, které Tomáš nadělal. Monika přitom o ničem neměla ani ponětí. „S každou informací o tom, co mi dělal Tomáš za zády, a dozvídám se každý den nové a nové věci, přichází úleva, že už spolu nejsme.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Monika Absolonova (@monika_absolonova)

Smutek se přetavuje v úžas z toho, že jsem netušila, co se odehrává. Lidé mi začali říkat: ‚Věděla jsi tohle, tohle, tohle?‘ A já koukám jako blázen. Přichází ujištění, že jsem udělala správně. Už mě nic nepřekvapí a nic mi neublíží. To jsem přesvědčená,“ napsala krátce po rozchodu na svůj facebookový profil. Celé období pro ni bylo neskutečně složité, Monika se po rozchodu psychicky zhroutila a byla na dně, podobně jako se z druhého rozvodu dlouho vzpamatovávala i zpěvačka Bára Basiková.

Na muže nikdy neměla štěstí

Absolonová se netají tím, že vyhledala odbornou pomoc: „První měsíc jsem myslela, že umřu, ale i další asi tři až čtyři měsíce byla ta bolest opravdu intenzivní. Byla jsem i na konzultacích za psychiatričkou, psychologem, na rodinné konstelaci, přečetla jsem spoustu knih,“ svěřila se tehdy v rozhovoru pro deník Blesk.

Pro Absolonovou to však nebyla první bolestivá zkušenost s muži. První vážný vztah prožila Monika s hokejistou Václavem Eiseltem. Společně došli dokonce i před oltář, ale vztah nevydržel, rozvedli se dva roky po svatbě. Poté měla Monika další vážné vztahy, všechny však skončily fiaskem. Až s Tomášem Hornou to vypadalo, že se na ni usmálo štěstí.

Monika Absolonová a Tomáš Horna iZdroj fotografie: Nextfoto

Páru se postupně narodili dva synové a v roce 2016 ji Horna požádal o ruku, k svatbě však nikdy nedošlo. Varovným znamením pro Moniku však tenkrát již mohlo být, že v době jejich seznámení byl Horna ženatý a měl jednu dceru. Jeho tehdejší manželka se o vztahu Tomáše a Moniky dozvěděla až z médií. Byla absolutně v šoku, protože dle jejích slov po ní Horna chtěl ještě pár týdnů předtím druhé dítě.

Kde trávíte letošní dovolenou vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Zobrazit další články