Bez hudby nemůže žít. Mladá dívka nadchla porotce ohromujícím hlasem a písní se silným poselstvím

Ještě neoslavila ani osmnácté narozeniny, a přesto dokázala čtveřici porotců naprosto nadchnout. Kristýna Mrázková zazpívala známou píseň a takový výkon od ní rozhodně v sále nečekali.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Kristýna Mrázková se hudbě věnuje od malička, díky coverům známých písní se proslavila na TikToku, a tak zkusila štěstí také v Česko Slovensko má talent. Před čtyřmi lety naprosto okouzlila porotce a získala si také publikum v sále. Málokdo od mladé slečny očekával výkon hodný zkušených zpěváků. Talentem to pro ni navíc neskončilo.

Nemůže bez hudby žít

Hned na úvod přiznala, že bez hudby si život představit nedokáže. „Kdybych si měla vybrat, jestli budu slepá nebo hluchá, tak bych určitě byla radši slepá, protože bez hudby se podle mě žít nedá,“ sdělila televiznímu štábu. Už od mala prý sleduje Talent a vždy si říkala, že na pódiu známém z obrazovek bude jednou stát také.

Známá křesťanská píseň

Pro své vystoupení zvolila píseň Peace in Christ, která podle jejích slov spojuje všechny křesťany na celém světě. Teprve šestnáctiletá dívka po pár vteřinách zpěvu viditelně nadchla porotce. Díky jednoduchému klavírnímu doprovodu skvěle vynikl její hlas a během refrénu začalo publikum nadšeně tleskat. Všem bylo jasné, že na pódiu tentokrát stojí někdo s opravdu výjimečným nadáním.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nadšené reakce porotců

Bezprostředně po skončení jejího vystoupení Marta Jandová nejvíce ocenila výběr písně, jelikož bylo vidět že pro mladou zpěvačku má opravdu význam. Jaro Slávik přiznal, že Kristýna Mrázková je pravděpodobně první s podobným žánrem v Talentu, takže udělala dobře, že přišla. Od poroty dostala čtyřikrát ano a postoupila dál.

Talentem to neskončilo

Pro Týnu to naštěstí vystoupením v Talentu neskončilo. Dále se věnuje zpěvu, tvoří své vlastní písně a nadále také zpracovává hudbu známých umělců. Na sociálních sítích jako je Instagram a TikTok ji sledují tisíce lidí a ona se díky tomu může věnovat také charitativním projektům. Pomáhá vozíčkářům ve sdružení Liga vozíčkářů, ale v rámci kampaně Zůstaň nad vlivem také mladým lidem závislým na návykových látkách.

Co říkáte na vystoupení této slečny?

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články