Vyberte si minerální kámen, který je vám nejblíž | DámskýDeník.cz

Vyberte si minerální kámen, který je vám nejbližší. Prozradí, jaká vás nyní čeká životní cesta

Z níže uvedených minerálních kamenů si vyberte ten, který se vám nejvíce líbí, a zjistěte, co o vás a vašem životě může prozradit. Jistě budete překvapení.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Minerály a drahé kameny si získaly popularitu a fascinovaly člověka již před stovkami let. Již ve starém Egyptě a Mezopotámii věřili, že určité kameny dokáží ovlivnit fyzickou, ale i psychickou stránku člověka. Vyráběly se z nich amulety, dávaly se do lektvarů a mnoho lidí věřilo, že drahé kameny a minerály dokáží odehnat negativní energii, neduhy a chrání před uřknutím. O vašem životě mohou hodně prozradit.1. Zelený až černo-zelený malachit

Jedná se o kámen symbolizující životní proměny. Probouzí energii, která vás popožene dopředu. Povzbudí vás začít znovu, pokud se něco nepodaří. A to platí pro mnoho oblastí života, ne jen pouze jednu. Vlastnit tento kámen znamená, že dokážete překročit strasti a můžete začít nový způsob života. Čeká vás něco krásného – příjemná změna, která se může týkat i vašeho zaměstnání.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Nové věci na vás čekají s otevřenou náručí. Vaše moudrost bude na vyšší úrovni a vy se tak budete ohlížet s mnohonásobně vyšší perspektivou. Díky tomu budou vaše projekty smysluplnější. Tento polodrahokam se považuje za kámen štěstí, hojnosti a naděje. Nebojte se vyzkoušet něco nového, věřte si a jděte si za tím. 

2. Opály – krásné polodrahokamy

Pokud jste si vybrali právě opálový polodrahokam, milujete být svobodní. I Když máte svou drahou polovičku, stále potřebujete mít pocit svobody. Nemáte rádi, když vám někdo zasahuje do života. Nepřizpůsobujte se, jinak budete nešťastní. A pokud se máte podvolit drahé polovičce, budete utíkat od rutiny a pravidel, které vám dávají ostatní.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Na druhou stranu opál ztělesňuje andělskou kvalitu a pouto s jiným světem. Pomůže vám podívat se na věci z jiného úhlu. Také vám může pomoci vyjasnit obzor úspěchů, které již máte za sebou, ale nevěděli jste o nich. Pokud tento fakt budete vnímat, zaručeně získáte zpět ztracené sebevědomí či jej posílíte. Štěstí vám rozhodně přeje.

3. Obsidián – krásný mahagonově zbarvený kámen

Obsidián mahagonové barvy, který podporuje zbavení se negativních emocí, myšlenek a zanechává za sebou pouze štěstí a klid. Podpoří ve vás racionální uvažování a nestranný úhel pohledu. Dokážete pochopit, kdo přesně jste a čeho všeho můžete dosáhnout. Pokud se budete snažit myslet pozitivně, negativní emoce vás opustí.   


iZdroj fotografie: Depositphotos

4. Howlit – přináší sílu

Zalíbil se vám tento krásný bílý kámen? Potom tedy naslouchejte vaší intuici, protože jste na cestě za nejlepším úspěchem a štěstím vašeho života. Mějte oči otevřené a buďte stále pozitivní. Odbourejte stres, nespavost a naslouchejte sugesci. Kámen symbolizuje sílu a otevřenou duši. Doprovází vás na vaší cestě za štěstím.


iZdroj fotografie: Depositphotos

5. Strakatý dalmatský jaspis

Dalmatský jaspis je zajímavý a překrásný kámen, který je mimořádně silný. Ztělesňuje zábavu a veselost. A tyto aspekty jsou potřebné pro vaše spokojené nitro. S největší pravděpodobností jste v sobě v minulých dnech, měsících či dokonce letech nahromadili velké množství úzkostí a stresu. Cítíte se zklamaní. Tento kámen vám pomůže ze sebe smýt veškerou negativní energii a otevře novou cestu.


iZdroj fotografie: Depositphotos

6. Sluneční kámen

Sluneční kámen je obohacen radostí a štěstím. Podporuje dobrou náladu a pocit spokojenosti. Vlastnit tento kámen znamená, že budete mít v životě více lásky, budete šťastní a vaše vztahová smysluplnost bude na vyšší úrovni. Pokud hledáte pravou lásku, věřte, že ji rozhodně najdete. Jen se nevrhejte do něčeho bez rozmyslu.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Zdroj: Buzz feed

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 444 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná