Jejich miminko málem přišlo o život kvůli tomu, že spalo s rodiči v posteli. Ani jednoho z nich nenapadalo, že by se mohlo udusit

Když chlapečka našli, měl modrý obličej a nedýchal. V nemocnici, kam miminko odvezla záchranka, se odkryla hrůzostrašná realita, ve které rodiče nebudou moci snadno žít.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zdánlivě nevinná a běžná situace se může v mžiku změnit v tragédii. Své o tom vědí zdrcení rodiče malého chlapečka, kteří ho málem udusili. Uprostřed noci začalo pětiměsíční miminko plakat, a tak ho jeho matka přenesla do své postele. Současně požádala manžela, aby ho nakrmil. Jenže muž usnul a chlapeček během noci uvízl mezi rodiči. Když se ráno vzbudili, byli hrůzou bez sebe.

Když miminko plakalo, vzali si ho do postele

Když mladí manželé Breanna a Ezell Brownovi z městečka Newton v americkém státě Wisconsin šli spát, nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo něco stát. Lehli si do postele a jejich pětiměsíční syn Karvion spokojeně podřimoval v postýlce. V noci ale začal plakat, a tak se ocitl v posteli rodičů. Podle webu TheSun vzbudil matku dítěte v pět hodin ráno děsivý křik manžela. Malý synek nedýchal.

19měsíční miminko zemřelo, když si na dovolené zdřímlo. Rodiče žalovali Airbnb za vraždu své dcery

Otec chlapečka pravděpodobně usnul při jeho krmení, miminko se dostalo mezi rodiče a zamotalo se do deky. „Syn měl ochablé ruce i nohy. Začal fialovět a modrat. Než přijeli záchranáři, manžel se mu snažil pomoci tím, že mu foukal vzduch do úst. Pak začal vydávat bublavé zvuky a koulet očima. Jen bezvládně ležel,“ svěřila se Breanna serveru Tyla. Záchranáři Karviona stabilizovali a okamžitě odvezli do nemocnice.

Zdrcení rodiče pociťují obrovskou vinu

Během převozu měl v sanitce čtyři záchvaty, další následovaly později. V nemocnici lékaři rodičům řekli, že chlapeček byl osm minut bez kyslíku. Hypoxie způsobila, že mu odumřelo 75 procent mozkových buněk. Miminko se nehýbe, neotvírá oči, nevydává zvuky. „Lékař nám řekl, že hned nemusíme dělat žádná důležitá rozhodnutí, ale zeptal se, zda jsme si jistí, že takový život pro našeho syna chceme,“ smutně poznamenala Breanna.

Zveřejnil(a) Breanna Brown dne Pátek 16. června 2023

Rodiče cítí obrovskou vinu za to, co se stalo. „Pořád jsem ho měla u sebe, díval se na mě, brumlal si a usmíval se na mě. Jediná vteřina všechno změnila,“ řekla Breanna webu Mirror s tím, že ona i její manžel se z toho nemůžou vzpamatovat. Vzít synka do jejich postele bylo tak nevinné rozhodnutí, ale přitom fatální chyba. Snaží se svým krutým příběhem varovat ostatní rodiče. „Spaní s dětmi se může zdát krásné, ale pokud je milujete, uložte je do vlastní postýlky,“ dodala zdrcená matka.

Co říkáte na to, že rodiče svého syna málem udusili?

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Zobrazit další články