Milostný život Agáty Hanychové: Po Prachařovi přišlo několik neúspěšných pokusů. Se Soukupem to ale vidí nadějně

Od bouřlivého rozchodu s hercem Jakubem Prachařem modelka vystřídala řadu partnerů. Vztahy ale po několika měsících krachly. Dokud do jejího života nevstoupil šéf televize.

Agáta Hanychová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Doby, kdy modelka Agáta Hanychová (38) byla královnou večírků a střídala partnery, už odvál čas. V současnosti se prezentuje zejména jako matka tří dětí. Otcem nejmladší Rozárky, která se narodila v dubnu, je mediální magnát Jaromír Soukup (54). Novopečení rodiče září štěstím a plánují společnou budoucnost. Nenápadně naznačují, že zřejmě dojde i k dalšímu zlomu v jejich životech v podobě zpečetění jejich svazku svatbou. Většina mužů, se kterými modelka randila, ji k oltáři nedovedla.

Herec, podnikatel, kameraman i truhlář

Mezi šéfem televize Barrandov a dcerou herečky Veroniky Žilkové přeskočila jiskra loni. Než svoji nejnovější lásku potkala, vystřídala celou řadu partnerů. Patrně nejvýraznějším byl herec Jakub Prachař. Nejenže si ho vzala za manžela, ale mají spolu i dceru Miu (5). Jejich vztah ale nevydržel a následoval bouřlivý rozchod. Modelka se z něj vzpamatovávala po svém. Odjela na dovolenou do Thajska s realitním makléřem Zdeňkem Turkem. Po zhruba třech měsících se v tichosti rozešli.

Útěchu našla v náručí kameramana Marka Niessnera. Spojovalo je, že oba mají děti z předchozích vztahů. Přestože se modelka nechala slyšet, že její nápadník je tím pravým, po několika měsících vztah vyšuměl. Na dovolenou pak odjela s producentem Tomášem Sobolou. I když o něm mluvila jako o velké lásce, po čtvrt roce byl konec. Stejně dlouho vydržel i vztah s truhlářem Adamem Raiterem. Modelka mu pomáhala přestavět dodávku na obytný vůz, ale rozešli se ještě před jejím dokončením.

Před Soukupem randila s chirurgem

Dlouho modelka tajila svůj další objev, podnikatele Jana Loskota. Také spolu odjeli na dovolenou, ale na sociálních sítích, kde je Agáta velmi aktivní, po společné fotografii nebylo ani památky. Krátce poté, co svého partnera ukázala světu, se rozešli. Volné místo po boku modelky pak zaujal Jiří Heller, se kterým měli společnou lásku ke sportu. „Je to jeden z nejklidnějších kluků, s nimiž jsem kdy byla. Na to nejsem úplně zvyklá. Je klidný a snese i moje šílené nálady a mou občasnou nevyrovnanost přejde s ledovým klidem,“ citoval tehdy Agátu server Extra. Po třech měsících vztah skončil.

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem iZdroj fotografie: Nextfoto

S renomovaným slovenským chirurgem Andrejem Nikovem randili osm měsíců. Přestože se zdálo, že modelka se konečně usadí, přišel rozchod. Na scéně se pak objevil mediální magnát. Pozval si modelku do svého pořadu a láska se naplno rozhořela. Odjeli na dovolenou do Španělska a už jsou spolu přes rok. Narodila se jim i dcera Rozárka. Z předchozích vztahů má modelka ještě dceru Miu a syna Kryšpína (11), jehož otcem je hráč amerického fotbalu Miroslav Dopita, a Soukup dvě již dospělé děti.

Jak dlouho podle vás vztah Hanychové a Soukupa vydrží?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství