Žena 9 let schovávala svého milence na půdě. Milenecký poměr nepokazilo ani stěhování do jiného domu

Žena byla nespokojená v manželství, a tak si našla milence, kterého ubytovala na půdě domu, v němž s manželem bydleli. Žil tam celých devět let.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V dnešní době je až téměř děsivé, jak si lidé zvykli na nevěru. Některým připadá vcelku obvyklé, že pokud nejsou se svou polovičkou spokojeni, najdou si někoho dalšího. Nevěra a podvádění není běžnou záležitostí jen tohoto roku, ale docházelo k ní i v minulosti. Tato žena si našla milence už v roce 1913, protože se jí její manžel dostatečně nevěnoval.

Manžel byl neustále pracovně vytížený

Většina žen chce mít ve svém životě muže, který bude pracovat, věnovat se svým vlastním zájmům, ale také se bude starat i o svou ženu a hýčkat ji. Dolly chtěla totéž již v roce 1913, ale spíše začínala být zoufalá z toho, že její muž Fred je neustále v práci. Jednoho dne se však stalo něco, o čem pravděpodobně ani nesnila a hned využila situace.

Dolly byla doma neustále sama a jediné, co mohla dělat, byla péče o domácnost. Jednoho dne se jí ale porouchala pračka a jelikož její manžel neměl čas ani na opravu, poslal za Dolly mladíka (Oto 17 let), který měl pračku opravit. Jakmile přišel ke dveřím domu, kde Dolly bydlela se svým mužem, otevřela mu Dolly pouze ve spodním prádle a županu.

Dolly si začala užívat života

Protože Dolly vstoupil do života tento mladík, ale stále byla provdaná za svého manžela, chodila s Otou nejprve do hotelových pokojů. Postupem času přestali být tito dva milenci ostražití a společné chvilky trávili v posteli, kde Dolly večer usínala se svým mužem Fredem. Oto začal za Doly chodit až příliš často a jejich všímaví sousedé se začali vyptávat. Kvůli tomu se Dolly rozhodla Ota ubytovat na půdě. Oto neměl rodinu, takže nikoho nezajímalo, kam zmizel a z práce odešel. Každý večer si na půdě četl nebo se věnoval psaní.

iZdroj fotografie: Pixabay

Fred rozhodl, že se s Dolly přestěhují

Když jednoho dne přišel manžel Dolly domů, oznámil své ženě, že by se mohli přestěhovat. V tu chvíli Dolly trochu znejistila, ale hned vymyslela plán, aby i nadále mohla trávit chvilky se svým milencem. Dolly začala hledat vhodný dům, kde je útulná půda. Jakmile jej našla a s manželem jej koupili, dala Otovi peníze a adresu. Oto se vydal do nového domova a ubytoval se ještě předtím, než se sem nastěhovala Dolly s Fredem.

U Dolly doma došlo k tragédii

Od roku 1913 až do roku 1922 žil Oto vcelku spokojeně na půdě u Dolly a jejího manžela. Jednoho dne se Dolly a Fred začali hodně hádat a Otto už to nevydržel. Seskočil z půdy a poté zabil Freda. Dolly i Oto ihned vymysleli, jak vraždu utajit. Oto zamkl Dolly do skříně, posbíral pár věcí a z domu na pár dní utekl. Dolly poté nahlásila, že v jejich domě byl zloděj a Freda zabil. Policie všemu uvěřila a případ uzavřela. I když by nyní mohla žít s Otem a nemuseli by se skrývat, nestalo se tak.

iZdroj fotografie: Pixabay

Dolly si našla nového muže

Oto se nastěhoval s Dolly do nového domu, ale opět pouze na půdu. Zde pokračoval ve svém psaní a některé jeho příběhy byly dokonce vydány. Dolly si našla nového muže, kterým byl právník Herman. I ten byl ale ve svém životě zaneprázdněný prací a Dolly se opět ocitla v situaci, kdy se jí její muž nevěnoval. Našla si tedy nového milence Roye. Myslela si, že jejich vztah je velmi silný, a proto mu řekla celou pravdu o tom, jak Fred přišel o život. Dokonce jej požádala, aby se zbavil vražedné zbraně a předala mu ji.

Jejich vztah dlouho nevydržel a když se Dolly s Royem rozešla, neváhal a ihned šel na policii vše oznámit. Její muž právník Herman dlouho předstíral, že žije s vdovou, ale moc dobře věděl, že na půdě se skrývá další muž. Nahlásil tedy ji a Otu na policii, protože společně zabili Freda. Od této události ale uběhlo již několik let a případ se znovu neotevřel. Dolly a Oto tedy zůstali na svobodě a mohli si žít podle toho, jak sami chtěli. V roce 1961 Dolly zemřela ve věku 80 let a společně s ní odešla všechna její tajemství.

Jak se podle vás měla Dolly zachovat, aby mohla žít s Otou bez skrývání?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články