Michal David se vyjádřil ke koncertům Leoše Mareše: „Vyprodává halu jen díky svým fanouškům na sociálních sítích“

Hitmaker, který opakovaně svými koncerty zaplnil do posledního místa největší českou halu, se domnívá, že producentskou kariéru rozjel populární moderátor opravdu dobře.

Hitmaker Michal David v modré košili i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Kariéra moderátora Leoše Mareše (47) se rozjela i do jiných směrů. Je úspěšným influencerem, příležitostným zpěvákem a poslední dobou také producentem kulturních megashow v největší hale Česka. Tajemství, které stojí za jeho úspěchem i na poli pořádání lukrativních akcí, prozradil hitmaker Michal David (62). Podle něj moderátor těží zejména z popularity, již nasbíral na sociálních sítích.

Milion sledujících je moderátorova devíza

Na tom, že moderátor dokáže uspořádat opravdu megalomanské koncerty, z nichž skvěle profituje, nespatřuje David nic výjimečného. „To je pravda, akorát že já jsem to dělal dávno před ním,“ cituje hitmakera server Aha!. Proslulou O2 arénu se podařilo Davidovi také opakovaně vyprodat. V roce 2010 svým narozeninovým koncertem, o dva roky později společnou show s Lucií Vondráčkovou a v roce 2015 koncertem se speciálním hostem DJ Bobem.

Za Marešovým úspěchem na poli produkování velkolepých show v O2 aréně, která má kapacitu kolem 18 tisíc návštěvníků, je podle hitmakera to, že moderátor umí využít sílu sociálních médií. Leoš se teď rozjel, dělá to dobře a těží hlavně z toho, že má obrovské portfolio fanoušků na Instagramu. Když pověsí nějaký koncert na své stránky, prodá ho raz dva. Má přes milion sledujících, to je jeho devíza,“ vysvětlil David serveru.

David připravuje koncert DJ Boba

Opravdovým majstrštykem byl Marešův první producentský počin, když uspořádal v O2 aréně poněkud netradiční show. Domluvil se totiž s komikem Štěpánem Kozubem a dvakrát se jim se stand-up komedií podařilo velkokapacitní halu vyprodat. Přičemž tento žánr je doma v malých klubech. Jenže fungovalo to i v aréně a oba si vydělali. Úspěch Mareš slavil i s velkolepým koncertem Štefana Margity, který byl věnovaný památce zesnulé Hany Zagorové.

Moderátor a influencer Leoš Mareš v hnědé bundě iZdroj fotografie: Nextfoto

V největší hale Česka uspořádal také koncert čerstvé padesátnice Dary Rolins. Přestože cena vstupenek vylétla do neuvěřitelných výšin, prodávaly se od 990 do 19 990 korun, bylo plno. I když se David momentálně nechystá znovu O2 arénu vyprodat, nezahálí. Mě to hrozně baví. V srpnu budeme mít s DJ Bobem dva koncerty v Plzni a Ostravě, budu mu dělat předskokana, stejně jako mně dnes dělá předskokana Thomas Anders z Modern Talking,“ pochlubil se serveru hitmaker.

Kolik byste maximálně dali za lístek na český koncert v O2 aréně?

Zdroj: Aha!
Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Zobrazit další články