Rozzuřená matka chce žalovat školní jídelnu: „Tohle přece nemůžou podávat dětem. Divím se, že je můj syn ještě naživu!“

Ve školní jídelně podávali žákům opravdu nechutný oběd. Jakmile to zjistila jedna z matek, rozhodla se nenechat to jen tak. Chce školní jídelnu žalovat.

Chlapec ve školní jídelně i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mnoho studentů si doma stěžuje rodičům na obědy podávané ve školních jídelnách. Je pravda, že jídlo zde podávané často nechutná jako od maminky či babičky, ale kuchaři a kuchařky se ve valné většině případů snaží, aby byly pokrmy chutné a vzhledově vábné. Co se ovšem podařilo objevit matce žáka jedné ze škol, to opravdu nemá obdoby. Takový oběd by chtěl sníst jen málokdo.

Bylo to to nejhnusnější, co kdy viděla

Jedna maminka se rozhodla vznést obvinění proti školní jídelně, a to krátce poté, co se její zveřejněné video na TikToku stalo virálním. Se světem se podělila o fotky synova oběda, který vypadal naprosto katastrofálně. Pro lidi trpící trypofobií, což je strach z objektů tvořených shlukem malých hrbolků nebo děr či z předmětů s opakujícím se vzorem, byl tento pokrm absolutně k pláči. To také potvrdil jeden z komentujících.

Její syn dostal na talíř cheeseburger, rozhodně to tak ale při bližším zkoumání nevypadalo. Když totiž matka oddělala vrchní bulku, maso vypadalo katastrofálně. V e-mailu, v němž si na školní jídelnu stěžovala, uvedla, že to je to nejhnusnější, co kdy v životě viděla. Natož aby to její syn a ostatní děti měli jíst. Už na první pohled bylo jasné, že se jedná o nekvalitní polotovar.

Chystá se celý případ hnát k soudu

Tenká placka původně mraženého masa byla ugrilovaná, ovšem do nepoživatelného stadia. „Placička měla odporný zápach a nepříjemnou texturu, burger vypadal, jako by byl vyroben z gumy,“ cituje ženina slova web Unilad. V danou chvíli měla strach nejen o svého syna, ale i o ostatní děti, které tento pokrm pozřely. Dle jejího názoru by mělo být ve školní jídelně poskytováno kvalitní, čerstvé a nezávadné jídlo. Celý případ chce hnát k soudu.

https://www.tiktok.com/@thatscrazy_64/photo/7332980437209402655?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7316622170926843424

Vedení jídelny se sice omluvilo, ale uvedlo, že opravdu dostává stížnosti na kvalitu potravin, přesto však nevidí žádné pochybení. Dále bylo ženě doporučeno, aby ona ani její dítě jídla zde podávaná nejedly, pokud se jim něco nelíbí. Mnoho internetových uživatelů bylo stejně jako matka rozhořčeno nad celou situací i vyjádřením vedení školní jídelny. Jak jsme ale na DámskémDeníku již dříve psali, školní stravování má velké rezervy, což dokazuje fotografie nechutného školního oběda.

Co si myslíte o tomto obědu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Zobrazit další články