Matka chtěla prodat svého 7letého syna, protože měla ještě dost dalších dětí. Bez váhání sbalila obálku plnou peněz

Žena umístila na internet inzerát, ve kterém nabízela k prodeji svého nejstaršího syna. Chtěla získat finanční prostředky na zaplacení svých dluhů.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Většina maminek by své děti nedala za nic na světě, ale nelze to říci o každé matce. Některé ženy zkrátka nemají své vlastní ratolesti příliš v lásce, jelikož je třeba ani nechtěly, nebo se u nich neprojevily mateřské pudy. V každém případě by však nikdo se svými potomky neměl obchodovat, ale tato žena na to měla nejspíše jiný názor. Rozhodla se totiž prodat vlastního syna, aby splatila dluhy.

Velká zadluženost lidí

V dnešní době je vcelku moderní a běžné, že si lidé půjčují téměř na cokoliv. Je totiž velmi příjemné, když mají peníze ihned po ruce a nemusí si na něco šetřit dlouho. Mnoho z nich však vůbec nepřemýšlí nad tím, že při půjčkách nakonec zaplatí mnohem více, navíc si vytvoří závazek na dlouhou dobu. Tato žena měla hodně dluhů a nedokázala je splácet, a tak vymyslela plán na to, jak se jich zbavit, aniž by si znovu půjčovala.

Žena nabídla k prodeji vlastního syna

Na internetu se nachází velké množství inzerátů, v nichž lidé nabízí na prodej různé věci. Tato žena ale sepsala nabídku na prodej vlastního syna za 100 000 Kč. Tohoto inzerátu si všimla také organizace, která bojuje proti obchodování s lidmi, a tak na nabídku ženy zareagovala. Když se jí lidé z organizace ptali, proč svého syna prodává, zmínila se o tom, že má hodně dluhů a potřebuje je nějak splácet.

Plán, jak se zbavit dluhů

Žena žije společně se svým přítelem, s nímž má několik dalších dětí, a proto jim prodej nejstaršího syna připadal jako dobrý nápad. Dobrovolníci z organizace si nejdříve mysleli, že se jedná pouze o vtip, ale když se s nimi žena začala domlouvat na místě setkání, začali věřit vážnosti inzerátu. Z organizace se sešlo několik lidí, kteří hráli rodinu a zájem o malého chlapce. Se ženou a jejím synem se sešli v nákupním centru.

Prodej dítěte v nákupním centru

Na místo setkání nedorazili pouze lidé z organizace, kteří předstírali rodinu, ale také vyšetřovací skupina. Jakmile žena dostala peníze na ruku, ihned předala chlapce do rukou cizích lidí a ani se s ním nerozloučila. Bylo jí očividně lhostejné, co se s dítětem dále stane. Hned po prodeji vyrazila žena směrem domů, ale zastavili ji policisté a spustili vyšetřování. Dítě pro jistotu prohlédl lékař.

Jaký trest byste dali této matce za její jednání?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti