Marek Eben přiznal, kvůli čemu měl už dvakrát problém s policií. Jednou za to mohla manželka

Charismatického moderátora zná nejvíce diváků ze show Star Dance, kde působí v roli elegantního gentlemana. I tento muž měl však již dvakrát problém s policií.

Marek Eben i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Pětašedesátiletý moderátor a hvězda televizního pořadu Star Dance se za své kontroverzní příhody nestydí. Nedávno se pro novináře rozpovídal o svých potížích s policisty, které zažil dvakrát v životě. Jedna se stala poměrně nedávno a je až neuvěřitelná. Za druhé drama s policií může hercova žena Markéta Fišerová.

Jedna z jeho prvních pokut

„Jedna z prvních pokut, co jsem dostal, byla za polibek. Jeli jsme s mojí tehdy ještě ne ženou do Varů, byl tam takový prudký stoupák. Traboš nejel víc než čtyřicet a Markéta shledala, že je to dobrá chvíle na pusu. Leč za námi jel policista, evidentně frustrovaný, viděl to a hned mi napařil 50 Kč za nevěnování se řízení. Ty kupony jsem pak ještě dlouho vozil v autě,“ prozradil se smíchem deníku Aha.

Měli obavu, že řídí opilý

Druhá historka se Marku Ebenovi stala poměrně nedávno, při jedné z jeho pracovních cest po České republice. „Mám jednu bizarní – vracel jsem se v noci z představení v Olomouci, a než jsem vyjel z města, zastavili mě dva uniformovaní Hanáci a chtěli dýchnout, protože bylo kolem půlnoci a větřili kořist,“ začal vyprávět pro web Garáž.

Bylo mu jich líto

„Jenže se jim nedařilo rozchodit ten měřicí přístroj, tak mi jich bylo líto. A protože vozím v autě svůj kalibrovaný profesionální alkohol tester, nabídl jsem jim, že se změřím aspoň tím svým, což jsem udělal, nadýchal nulu a odjel,“ prozradil překvapeným novinářům. Takové elegantní vybruslení z problému rozhodně nečekali.

Marek Eben iZdroj fotografie: Nextfoto

Má slabost pro tato auta

Pro tento motoristický web dále například uvedl, jaká auta má nejraději. „To víte, já mám už léta slabost pro citroëny. Miloval jsem starou C5 Break, byl to kombík s ne příliš elegantním zadkem, ale když jsem ty zadní dveře otevřel, neobjevil se kufr, ale jeskyně. To byl nevídaně velký úložný prostor, a navíc pohodlí, které tohle auto nabízelo, se jen tak s něčím nedá srovnat,“ dodal.

Jaký máte názor na pořad Star Dance?

Zdroj: AhaOnline
Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Zobrazit další články