Jaký je Daniel Landa v soukromí: Partneři jeho dcer z něj měli strach. Manželka si ho ale vychvaluje

Zpěvák Daniel Landa působí na své okolí jako drsňák. Jeho manželka však vyvrátila domněnky, že by takový byl i ve skutečnosti.

Zpěvák Daniel Landa i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

I veřejně známé osobnosti jsou lidé jako všichni ostatní, kteří mají svůj soukromý život. Jednou z nich je český rockový zpěvák Daniel Landa. Jeho jméno bylo skloňováno v nejhorší koronavirové krizi, kdy veřejně ventiloval své názory na zdravotnictví a s ním spojená opatření. Tentokrát se však pozornost zaměřila spíše na jeho rodinu, manželku a tři dcery s partnery.

Čtyři ženy doma

Landa oslavil se svou manželkou Mirjam tento rok již třiatřicáté výročí svatby. Zdá se, že jejich vztah jenom kvete. Spolu mají manželé tři dcery, nejprve se jim narodila Anastázie a následně dvojčata Roxana a Rozálie. Zpěvák má tak doma čtyři ženy, které se o něj starají. Sám přirovnává svou rodinu ke koupeli plné lásky. Tato slova potvrdila také jeho manželka Mirjam.

Zpěvák působí na první pohled jako člověk s tvrdou povahou i vzhledem. Opak je však pravdou. Mirjam prozradila, že není na své dcery nijak přísný. Zdání klame a čím víc působí jako striktní rodič, tím lepším a hodnějším tatínkem je. Landa podle všeho zbožňuje své dcery a ony zbožňují jeho. Nikdy se neobjevily zprávy o tom, že by v jejich rodině mělo být něco v nepořádku.

Přísná vizáž

Dcery však rostou do krásných dospělých žen a s tím přicházejí na scénu i jejich vlastní vztahy a partneři. Přestože holky vidí tatínka v úplně jiném světle, tak na ostatní lidi stále působí mírně nepřátelským dojmem. Mirjam Landová zavtipkovala na toto téma, když prozradila, že někteří chlapci nepromluvili u nich doma i půl roku po tom, co se odhodlali přijít na návštěvu.

Zpěvák Daniel Landa iZdroj fotografie: Nextfoto

Landa však stále tvrdí, že působí na ostatní jako dobrosrdečný strejda. Pravděpodobně záleží na subjektivním vnímání. Rodina Landů svůj přísný vzhled sdílí mezi sebou, protože i Mirjam bývá označována za ženu, která budí ve svém okolí respekt. Ani jeden z manželů se však s těmito domněnkami neztotožňuje. Zpěvák nedávno pokřtil své nově vydané album Minový pole.

Jak působí zpěvák na vás?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články