Žili ve šťastném manželství 17 let. Pak se dozvěděli krutou pravdu, která je málem rozdělila

Po sedmnácti letech manželství se dozvěděli šokující zprávu. Testy DNA totiž odhalily, že jsou tito manželé pokrevní příbuzní.

test dna i Zdroj fotografie: iStock
                   

Jak se říká, svět je malý a o náhody není nouze. Tato věta se již v mnoha případech ukázala jako pravdivá. Když člověk najde někoho, s kým si rozumí a zamiluje se do něj, nikdy by jej nenapadlo, že by se mohlo jednat o jeho příbuzného. A proč taky, když je taková pravděpodobnost opravdu minimální? Jak však nedávno zjistili jedni manželé, přesně k takové situaci opravdu může dojít.

Testy DNA odhalily, že jsou manželé pokrevní příbuzní

Joseph a Celina jsou manželé, kteří žijí v americkém Coloradu. Od jejich svatby uplynulo již sedmnáct let a za tu dobu prožili spoustu krásných chvil. Mezi ty nejúžasnější rozhodně patří narození jejich tří dětí. Tato dvojice se tak stala rodiči dvou synů, jimž je nyní patnáct a třináct let, a dcerky, která nedávno oslavila své desáté narozeniny. Zdálo se, že manželé znají dobře nejen sami sebe, ale také své rodiny, které často navštěvovali.

Celina, která pracuje jako realitní makléřka, si před nějakou dobou našla nového koníčka. Začala se velmi zajímat o genealogii, aby tak poznala své předky. Pátrala všude možně, a dokonce se pustila do vytváření rodinného rodokmenu pomocí jedné z online aplikací zaměřené na toto téma. Ponořila se do toho tak moc, že se rozhodla provést sobě i svému manželovi testy DNA. Když však přišly jejich výsledky, obrátil se jim život vzhůru nohama. Dozvěděli se totiž, že jsou příbuzní. Stejně jako nastávající manželé, o jejichž příběhu jsme již v minulosti psali.

Žena byla v šoku a přemýšlela nad rozvodem

Jak uvedl web DailyMail, dle vyhodnocení testu se ukázalo, že jsou tito manželé někdy mezi druhými a sedmými bratranci, což znamená, že jejich nejbližším příbuzným je pravděpodobně některý z praprarodičů. Žena byla v naprostém šoku. Nemohla uvěřit tomu, že právě její manžel, kterého z celého srdce miluje, může být její pokrevní příbuzný. Jak později uvedla, uvažovala o rozvodu. Ale když poté celou situaci s mužem probírali, rozhodli se, že nezkazí život sobě ani svým třem dětem, které jsou zdravé a krásné.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jolina and Celina Quinones (@realestatemommaz)

Na svém instagramovém a tiktokovém účtu se Celina svěřila s celým příběhem. A přestože někteří lidé její příspěvek komentovali velmi negativně, ona se cítí volná. Především proto, že se mohla se vším svěřit. Dokonce napsala i knihu, v níž celou situaci popisuje. Nedivím se, že tento zamilovaný pár výsledky testů šokovaly, ale jsem ráda, že se nerozhodli pro rozvod. Láska je přece důležitější, takže bych se zachovala stejně. Nechtěla bych rozbít rodinu jen proto, že nastala takováto situace. Hlavní je, že se milují a jsou šťastní.

Jak byste se po takovém zjištění zachovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články