Je jí 25 let, má 22 dětí a sní o dalších 78: Manželka tureckého milionáře odhaluje zákulisí manželství

Na výchovu početné smečky malých neposedů, kteří týdně spotřebují dvacet balíků plen, zůstala jejich matka sama. Milionáře soud totiž poslal na osm let do vězení.

Skupina batolat si hraje i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Někteří rodiče mají práce až nad hlavu s tím, aby se poprali s výchovou jednoho potomka. To ale není případ pětadvacetileté supermámy Kristiny Ozturkové. Ruska si totiž se svým osmapadesátiletým tureckým manželem Galipem pořídila hned 22 dětí. Přestože péče o tak početnou rodinu je velmi náročná a neobejde se bez asistence několika chův, podle tvrzení manželů není ještě všem dnům konec. Pár by si přál mít ještě dalších 78 dětí, aby se jejich počet hezky zaokrouhlil.

Náhradním matkám zaplatili miliony

Početná rodina žije v Gruzii, kde se mladá Ruska s tureckým milionářem poznala na dovolené. Rychle se do sebe zamilovali a začali plánovat společnou budoucnost. Oba si přáli mít hodně dětí. Než svého muže Kristina poznala, byla svobodnou matkou malé dcery Victiorie, kterou měla už v sedmnácti letech. Nyní jsou šťastná a opravdu velká rodina, která se během jednoho roku rozrostla o dvacet dětí. Sen se jim podařilo uskutečnit s pomocí služeb náhradního mateřství.

Mladá Ruska mluví o svém manželovi jako o princi z pohádky. Přiznává, že pořízení tak velké rodiny manžele stálo nemalé jmění. Každé z náhradních matek, která jim dítě odnosila, zaplatili v přepočtu zhruba 230 tisíc korun. Celkem je pořízení ratolestí prý vyšlo na asi 4,8 milionu korun. Rodina žije v obrovském luxusním domě se třemi poschodími, ale další nemalé výdaje musí vynaložit na péči o početnou skupinku malých capartů.

Za týden spotřebují 20 balíků plen

Přestože se supermáma velmi angažuje ve výchově svých dětí, bylo by neuvěřitelné, kdyby všechno zvládla sama. S péčí o ratolesti jí proto pomáhá 16 chův, které rodinu vyjdou v přepočtu zhruba dva miliony ročně. O svých svěřencích vedou deníky, do nichž zaznamenávají všechny podrobnosti, včetně jídla i vyprazdňování. Za týden například početná skupinka mrňousů spotřebuje dvacet balíků plen. Manželé by si rádi pořídili ještě další děti. Sní o tom, že by jich chtěli mít sto.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kristina Ozturk (@batumi_mama)

Nic na tom nezměnil ani fakt, že turecký milionář je od loňska ve vězení. Za praní špinavých peněz a falšování dokumentů si má odsedět osm let. A aby toho nebylo málo, je na útěku před tureckými úřady v souvislosti s vraždou, která se stala v roce 1996. S dětmi zůstala jejich matka sama a trpí pocity osamělosti. „Byla jsem zvyklá na to, že můj manžel je vždycky doma, vždycky tady. Od té doby, co pracoval z domova, jsme spolu trávili většinu času. A když jsme večer dali děti do postele, neustále jsme si povídali,“ posteskla si Kristina na svém instagramovém profilu.

Co říkáte na to, že manželé chtějí dalších 78 dětí?

Zdroj: BatumiMama
Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Zobrazit další články