Od svatby Šeredové uběhl sotva měsíc a už řeší první problém: Manžel bude mít několik měsíců co dělat, aby se naučil česky

Po pohádkové svatbě s Alenou Šeredovou čeká italského miliardáře Alessandra Nasiho velká výzva: bude se učit mluvit česky.

Alena Šeredová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Alena Šeredová má pravý domov v Itálii. Známá modelka svou veleúspěšnou kariéru nastartovala právě v této zemi a od té doby se natrvalo do České republiky nevrátila. Ačkoliv jí horkokrevná Itálie učarovala, život v cizině má určité nevýhody. Kromě stesku po domově je to pak jazyková bariéra, která se rozprostřela mezi ní a jejími nejbližšími. Postěžovala si, že česky si může popovídat jenom se svojí maminkou. Nyní má však v plánu česky naučit nejen svého manžela, ale také svoji tříletou dceru.

Nemá si s kým popovídat česky

Alena je známá tvář především italského bulváru. A není divu, její profesní i soukromý život se už přes dvacet let odehrává právě zde. Modelka, která je nyní spíše herečkou a tváří italské televize, získala v roce 2003 italské občanství. Italsky hovoří naprosto plynně stejně jako její dva starší synové Louis Thomas (15) a David Lee (13), které má s bývalým partnerem, italským fotbalovým brankářem Gianluigim Buffonem. Chlapci se již narodili v Itálii, a tak pro ně čeština nikdy nebyla mateřským jazykem.

„Kluci umí blbě česky. Jakžtakž se domluví s babičkou a dědou. Je to moje chyba, to přiznávám,“ svěřila se před lety deníku Blesk Šeredová. Vypadá to, že Alenu tato jazyková bariéra hodně trápí. Rozhodla se však, že stejnou chybu nebude opakovat. S nynějším manželem Alesandrem Nassim (49), miliardářem a dědicem automobilové značky Fiat, který je otcem její dcerky Vivenne (3), má totiž jiné plány.

Manžel a dcera budou chodit na češtinu

„Moc si přeji, aby manžel i dcera mluvili česky, a tak jsem oslovila agenturu, aby mi našli lektorku češtiny. Vím, že to nebude jednoduché, ale chtěla bych, aby mluvili. Když si chci pokecat česky, tak volám mamce, a to jsou hodinové telefonáty,“ přiznala. Je to sotva měsíc, kdy si česká kráska a miliardář řekli na ostrově Sicílie „ano“ a Alesandro už bude plnit hereččiny pokyny.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Alena Šeredová (@alenaseredova)

Honosná svatba pro stovku hostů se odehrála v malém italském městečku a pro novomanžele představovala vyvrcholení jejich osmiletého vztahu. Alesandro ale udělá vše, co Aleně na očích vidí, a proto pro něj asi nebude problém podstupovat hodiny výuky českého jazyka, aby svojí vyvolené mohl vyznat lásku v jejím rodném jazyce. A to samé čeká také jejich dceru.

Co říkáte na požadavek Aleny Šeredové na jejího manžela?

Zdroj: Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Zobrazit další články