Alena Šeredová si po 8letém vztahu vzala italského miliardáře. Oddali se na Sicílii

Česká kráska a modelka Alena Šeredová žije v Itálii už 20 let. Teď si ale výrazně polepší: provdala se totiž za miliardáře a dědice slavné automobilky Fiat.

Alena Šeredová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Česká modelka Alena Šeredová tvořila s Alessandrem Nasim pár už 8 let. Bylo proto na čase udělat další významný krok v jejich vztahu. Pár uspořádal na ostrově Sicílie honosnou svatbu pro spoustu hostů. Obřadu navíc předcházela večerní párty, kde se slavilo až do brzkých ranních hodin. Šeredovou teď určitě čeká krásné zamilované období.

Má italské občanství

Alena Šeredová je sice rodačka z Prahy, ale už od mládí hodně cestovala. Díky modelingu navštívila například Řecko, ale nejvíce jí učarovala Itálie. Dlouho patřila mezi stálé tváře módy a reklamy italských módních domů. Od roku 2003 má navíc italské občanství a v rozhovoru pro tisk řekla, že se do České republiky již nehodlá vrátit.

Miliardář a dědic Fiatu

Alessandro Nasi pochází z jedné z nejvlivnějších rodin Itálie. Je jedním z dědiců automobilky Fiat, živí se jako bankéř a manažer, a Alena Šeredová si tak s ním žije v luxusu. Podle deníku Extra se jeho jmění před třemi lety odhadovalo asi na 40 miliard korun. Nyní si po 8 letech konečně řekli své ano, a to v sicilském městečku Noto. Ani jeden zde předtím nebyli, chtěli, aby pro ně místo svatby bylo překvapením.

Pohádková svatba

Celému svatebnímu obřadu předcházela velká party v hotelovém resortu u sicilské Katanie. Pozváno bylo mnoho hostů a štěstí budoucích novomanželů se tu zapíjelo a slavilo až do rána. Krátce po ceremonii byl pár spatřen v tyrkysovém kabrioletu s nápisem „Just Married!“ (v překladu „novomanželé“). Vůz samozřejmě pocházel z dílny firmy Fiat. Alena zvolila jednoduché elegantní šaty a romantický účes.

Měli asi sto hostů

O své svatbě se natěšená Alena Šeredová pro italský deník Oggi rozpovídala už dříve. „Za svědkyni mi půjde Lavinia Borromeo, budeme mít asi sto hostů a venkovní party. Vše zorganizovala moje kamarádka a svatební koordinátorka Alessandra Brill, která připravovala svatbu i Chiary Ferragni v Notu,“ řekla s úsměvem. Veselka tak určitě byla velkolepá a nyní se dvojice může těšit na svatební cestu, již uskuteční v srpnu.

Jak jste prožili svůj svatební den?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Zobrazit další články