Malý chlapec se během koncertu stal centrem dění. Svými tanečními kreacemi ukradl kapele veškerou pozornost

O zábavu na koncertu country skupiny Rascal Flatts se tentokrát nepostarali její členové, ale malý divák v jevišti, který zde rozjel pořádnou show s vlastními tanečními kreacemi.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hudební skupina Rascal Flatts získala během svého zaplněného koncertu dalšího účinkujícího. Jeden malý chlapec z řad diváků se nestyděl a předvedl své dokonalé taneční schopnosti. Kdo by se obecně nerad účastnil koncertů, zvlášť když jsou pořádány ve vaší blízkosti. Na koncerty svých oblíbených kapel nebo zpěváků chodí každoročně miliony lidí. Některým z nich dokonce nevadí utrácet astronomické částky, jen aby mohli vidět vystoupení svých oblíbenců naživo a dostatečně zblízka.Oblíbenost hudebních koncertů

Člověk nikdy neví, co na takové akci zažije a čeho bude svědkem. Někdy se návštěvníkům koncertů dostane něčeho opravdu výjimečného. Někteří lidé chodí na koncerty, aby strávili příjemný čas s přáteli a rodinou. Ať už se jedná o jakýkoliv hudební žánr, například rock and roll, country, hip hop nebo nespočet dalších, lidi spojuje určité vzrušení, když netrpělivě čekají na začátek koncertu. Před vystoupením hraje hlasitá hudba, která udržuje dav v napětí a v nervozitě, aby se co nejlépe připravil na následující show.

Jsou zde také kameramani, kteří skenují publikum a zobrazují jednotlivé tváře na obrovských světelných panelech. Díky tomu se lidé cítí nějakým způsobem výjimečně a vnímají tuto chvíli jako skoro až kouzelnou. Vyhledávají zejména diváky, kteří jsou extravagantně oblečeni, a ty, u nichž se zdá, že projevují největší vzrušení a emoce z akce. Občas se do záběru kamery dostanou i děti, které si dělají, co chtějí, a svému okolí nevěnují nejmenší pozornost. Jedna taková dětská postavička se objevila i na koncertu Rascal Flatts.

Taneční kreace

Zde projevil malý blonďáček obrovské vzrušení hned, jakmile začala hrát hudba. Vyjadřoval neskutečnou radost a nedokázal se ovládnout. Chlapec si okamžitě získal pozornost svého nejbližšího okolí. Zahodil stud a začal předvádět své taneční schopnosti. Přitom kompletně vytěsnil reakce lidí okolo sebe. Hlavně mu záleželo na tom, aby měl tu možnost tančit přímo na schodech interiéru stadionu. U toho si dával pozor, aby nespadl. Jeho maminka bedlivě sledovala každý jeho pohyb, ale nijak mu v taneční kreaci nebránila.


iZdroj fotografie: Pexels

Nejenže se ho nesnažila posadit zpátky na své místo, ale naopak mu dávala najevo svou plnou podporu. Na druhou stranu, kdo by chtěl svému dítěti překazit takový nával štěstí. Brzy si chlapce neužívali pouze diváci sedící kolem, ale také obrazovky jejich mobilních zařízení. Dav z obdivu k chlapcově sebedůvěře a z pobavení nad jeho upřímným vystupováním bouřlivě jásal a tleskal. Blonďáček předváděl další a další taneční kreace, zatímco mu lidé energicky fandili. Dav tleskal do rytmu hudby.

Malý blonďáček v akci

Chlapečkovy kreace byly pravděpodobně jeho oblíbené taneční pohyby, které se naučil doma, a byl moc rád, že je tehdy mohl plnohodnotně zúročit. Malá postavička si jednoduše užívala písničku s názvem Sexy and I Know It od interpretů LMFAO. Možná to byla právě ta skladba, na kterou tančil doma nejčastěji. Proto nemohl jen tak sedět a nečinně hledět na ostatní. Roztomilý chlapeček bavil publikum Rascal Flatts těsně předtím, než se pozornost dostala skutečným hvězdám koncertu. Těžko říct, jestli je však předem nezastínil.

Tento koncert proběhl v Pikeville v Kentucky. Americká country skupina Rascal Flatts je známá nejen tím, že píše skvělé písničky a předvádí úžasné show, ale také je jednou z velmi vlivných kapel v historii USA. Její členové začínali jako křesťanská skupina a jejich první spojení se nazývalo East to West. Na zmíněném koncertu si kameraman později všiml malého chlapce a zaměřil světelný reflektor přímo na jeho postavičku. Více lidí tak mělo možnost vidět tuto tančící roztomilost prostřednictvím velké obrazovky.

Jak byste reagovali na chlapečkovu sebedůvěru?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Hliníkové střechy a fasády PREFA: Jaké jsou jejich hlavní přednosti?
Události247.cz
Drony by mohly pomoci vyhrát válku na Ukrajině. Rusko podle expertů zaostává hlavně v technice
JakZdravě.cz
Seznam tipů pro zdravé usínání, díky kterým budete spát celou noc
VědaŽivě.cz
5 záhadnějších míst než samotný bermudský trojúhelník. Pro podivné události dosud neexistuje vysvětlení