Tanečník šokoval porotu. Vystoupení začal bez partnerky, která nestihla dorazit. Takovou show nikdo z přítomných nečekal

Talentové soutěže navštěvuje mnoho lidí. Nyní přišel do America’s Got Talent tanečník, jehož taneční partnerka prý nestihla přijet, a proto se rozhodl situaci vyřešit jinak.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Do talentové show chodí hodně lidí, aby se předvedli. Některá vystoupení nejsou příliš dobrá a jiná jsou krásná, překvapující a zajímavá. Přihlásit se může kdokoliv, kdo si myslí, že má nějaký talent. Ruský tanečník se přihlásil, aby předvedl své umění. Před vystoupením zmátl porotu natolik, že nevěděla, co přesně je čeká. Následně je vystupující ohromil a rozesmál tím, co předvedl.

Tanečník dorazil sám do soutěže

Když přišel ruský tanečník Pasha na podium, začal vysvětlovat porotě, že jeho žena Aliona nestihla přijet. Podle jeho slov byla na návštěvě u své matky v San Franciscu a on letěl z Missouri. Na pódium tedy Pasha dorazil bez manželky a porotu požádal o laskavost. „Mám velké obavy. Kdybyste mi dali příležitost, snad by to mohlo vyjít,“ řekl Pasha.

iZdroj fotografie: Unsplash

Porota byla zmatená

Porota mu vyhověla a Pasha odešel z pódia. Poté, co odešel, začala porota přemýšlet o tom, jak vlastně hodlá vystoupit bez své ženy. Za malou chvíli na pódium dorazily dvě robotické panenky v životní velikosti. V tu chvíli porotci oněměli a pouze čekali, co se stane. Howie Mandel, Heidi Klum, Sofia Vergara a Simon Cowell byli zmateni z celé situace.

Začalo vystoupení panenek

Panenky vypadají přesně jako Pasha a jeho žena Aliona. Po chvilce začne hrát houslová hudba a tyto postavy začnou tancovat. Vystoupení občas vyvolává nepříjemné pocity. Panenky se sklánějí k podlaze až se jim podlamují nohy. Jejich výrazy dodávají celému vystoupení strašidelný nádech. Figurky dělaly pohyby, při nichž měly nohy nebo záda v nepřirozené poloze a na obličeji jim zůstával přilepený úsměv.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vcelku zvláštním a strašidelným způsobem se pohybovaly podle hudby. Po několika nepřirozených pohybech, které by člověk nedokázal, se panenky obrátily na diváky. Hned poté se roztočily a vyskočily na připravený stůl. Téměř všichni diváci v sále jsou šokovaní a porotci také. Největší šok přichází ve chvíli, kdy figurka připomínající Pashu zvedne Alionu do vzduchu, nechá na stole její boty, ale její nohy nejsou vidět.

iZdroj fotografie: Pixabay

Panenky se točí a skáčou. Když se hudba zastaví, ze sukně manželky vykoukne skutečný Pasha. Howie, Heidi a Sofie se spolu s diváky postaví, aby dali Pashovi potlesk, který si zaslouží. Pouze Simonovi to chvíli trvalo, ale možná se snažil stále vstřebat to, co právě viděl. Pasha měl na tváří veliký úsměv od ucha k uchu a byl šťastný, že se mu vše povedlo.

Kdo je Pasha a Aliona

Pasha je ruský taneční iluzionista a vystupuje se svou ženou Alionou. Nejsou to pouhé panenky iluze. Jsou skutečným tanečním týmem světové úrovně. Tím však jejich talent nekončí. Jsou to profesionálové a ovládají několik disciplín současně – umění iluze, rychlou proměnu a akrobatické loutkoherectví. Mají za sebou řadu vystoupení v několika televizních pořadech.

Cestovali společně po celém světě – od Jižní Afriky přes Asii a Evropu až po Spojené státy. Mají za sebou vystoupení v koncertních sálech, na stadionech a v divadlech. Jelikož Pasha a Aliona mají inovativní nápady a talent, z jejich vystoupení to činí krásnou podívanou. Tanečník se svým vystoupením postoupil dále a diváci se tak mohou těšit na to, zda se v příštím kole objeví i jeho skutečná žena.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Zobrazit další články