Dívka v pouhých deseti letech předvedla krasobruslařské vystoupení hodné olympijské soutěže na legendární píseň Hallelujah. Svým výkonem vás dožene k slzám

Když někdo opravdu umí bruslit, je neuvěřitelně nádherné to sledovat. No a tahle malá dívka to uměla opravdu dokonale.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Bruslař se dokáže točit, klouzat a skákat způsoby, o kterých jste si nejspíš ani nemysleli, že je to možné. Když takové vystoupení sledujete, mnohdy až zapomínáte dýchat, protože je to nejen krásné, ale také opravdu nebezpečné. No a na sportu je hlavně skvělé to, že nemusíte být dospělí, abyste se mohli stát mistry. A malá holčička z dnešního videa je toho opravdovým důkazem. Z jejího vystoupení vám naskáče husí kůže.

Dívce z Ruska je pouhých 10 let

Dívka z dnešního videa, Veronica, bruslí v pouhých 10 letech stejně dobře, jako ženy, které jsou až třikrát starší než ona. Pochází z Moskvy a opravdu si užívá, když může ukázat své schopnosti před velkým publikem. V jejím nejlepším vystoupení jí jako doprovod hrála píseň „Hallelujah“. Na začátku videa stojí Veronica uprostřed ledu a čeká, než se spustí hudba.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Lidé zapnuli blesky na svých telefonech

Jakmile se spustí hudba, zvedne k nebi světlo, které držela v rukou. Poté světlo ukáže také lidem v hledišti a oni vytáhnou svoje telefony, na nichž spustí blesky. Světla se vlní tam a zpět a připravuje se půda pro emocionálně nabité vystoupení. Když se v písni začne zpívat, Veronica položí světlo na zem a bruslí ho odkopne.

A tím začíná opravdu krásné vystoupení

Své vystoupení Veronica začíná tím, že švihne paží a plynule se začíná klouzat po ledu. Netrvá dlouho a dívka naprosto všechny ohromí několika projevy její neuvěřitelné rovnováhy a flexibility. Zvedne nohu k hlavě a pořádně ji propne. A již v tuto chvíli diváci začínají tleskat. Ale Veronica toho má připraveného ještě mnohem víc. No, a na to se podívejte v dnešním videu.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Sušička bude sloužit až o 10 let déle: Čistit by se měly nejen filtry, ale i senzory vlhkosti
Události247.cz
Události247.cz
Velké firmy začínají propouštět po tisících. Zaměstnanci se bojí, co přijde dál
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jak provést domácí klystýr: Kdy je to skutečně potřeba a za jakých okolností je lepší se mu vyhnout
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč se kočky bojí okurek: Jedna z teorií říká, že jim připomíná zvíře, které je jejich dávným nepřítelem