Jaromír Soukup ostře zkritizoval karlovarský filmový festival. Už prý vůbec není o filmu jako takovém

Miliardář Jaromír Soukup zveřejnil svůj ostře vyhraněný názor na filmový festival. Příznivci Varů mu však kritiky vrátili dvakrát tolik, dokonce s odbočkami k Agátě Hanychové.

Jaromír Soukup v bílém tričku i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Miliardář Jaromír Soukup vyjádřil svůj názor ohledně Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Nesympatický je mu především fakt, že nejde o samotnou filmovou tvorbu, ale naopak o celebrity, jimiž se to ve Varech jen hemží. Avšak proti názoru Soukupa se postavili někteří uživatelé sociálních sítí.

Zapšklost vůči Varům

Svůj názor na celou společenskou událost nesdělil Soukup přímo ve Varech jako zbytek veřejně známých osobností, ale na svém instagramovém profilu. Vzhledem k tomu, že neobdržel pozvánku přímo do Varů, mu pravděpodobně nic jiného ani nezbylo. Do této skutečnosti si rýpli také uživatelé v komentářích. Pokládají ji za důvod Soukupovy zapšklosti vůči Varům.

Původně si chtěl svá kritická slova a vyjádření nechat pro sebe. Od toho nakonec upustil. Dle jeho názoru je festival pouhou přehlídkou celebrit, které čekají jen dostatečnou pozornost a blesky fotografů. Karlovy Vary podle něj ztratily svou pravou podstatu. Tedy ocenění práce tvůrců, režisérů, scenáristů a herců. Teď je z nich jedna velká drbárna o rozchodech, dětech a opilectví.

Céčková Agáta

Komentující paní Vladimíra se ztotožnila s názorem Soukupa: „Je to hnus, každá cuchta se navěsí do půjčených šatů, v mnoha případech se jedná o příšerné modely. U paní Havlové jsem si nebyla jistá, jestli neodešla z domu v županu. Je to celé přehlídka chudáků, ožralů a rádoby celebrit.“ Spousta komentářů však ani zdaleka nepodpořila slova miliardáře, který se postavil proti Varům.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Další názory uživatelů narážely na Soukupovu partnerku Agátu Hanychovou. „Já myslím, že zrovna vy byste se neměl vyjadřovat k ničemu. Sere vás, že tady asi nejste, když je to podle vás přehlídka céčkových herců. Hloupost lidí jako jste vy by se měla těžit. To bychom pak byli bohatý národ,“ napsal pan Patrik. Agáta Hanychová má prý kvůli opileckému extempore do Varů zákaz vstupu.

Jak vnímáte atmosféru festivalu vy?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články