Během letu se ztratila 3letá holčička. Po desítkách minut urputného hledání se nebohá matka dozvěděla pravdu

Žena prožívala svou nejhorší noční můru, když se jí během letu letadlem ztratila dcerka. Kam a proč zmizela, vás nejspíše šokuje.

žena v letadle i Zdroj fotografie: iStock
                   

Každá letuška by vám řekla, že během letu je nejdůležitější dodržování bezpečnosti. Pokud s vámi v letadle cestuje i dítě, měli byste být o to opatrnější. Možná by se vám ani nechtělo věřit tomu, co vše se v letadle může odehrát za příběhy. A že jsou někdy dost šílené. Tento příběh je jeden z těch, nad kterými zůstává rozum stát.

Ztratilo se dítě

Žena jménem Olya je letuška, která tuto práci dělá už dlouho, a může vyprávět o tom, jaké věci se na palubě letadla někdy dějí. Proto se rozhodla se podělit o tento příběh. Během jednoho z letů za ní přišla cestující s tím, že se jí ztratilo dítě. Žena podle svých slov nastoupila do letadla s novorozencem a 3letou holčičkou. Jenže holčičku musela nechat chvíli samotnou, protože šla přebalit miminko.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Několik cestujících už bylo jejím naříkáním tak otráveno, že se začalo ozývat. Podle nich má žena pouze jedno dítě. Bylo to velmi zvláštní. Olya si raději ještě ověřila u matky, jestli určitě nastoupila se dvěma dětmi. Ta už byla velmi podrážděná a samozřejmě souhlasila. Jenže se ozvala ještě jedna dvojice, podlé které si žena brala jakési vitamíny. To podle matky byly jen uklidňující prášky, protože se velmi bojí létání.

Dělali vše proto, aby holčičku našli

Letuška prohledala celou kabinu, ale nepodařilo se jí najít nikoho, kdo by odpovídal popisu malé holčičky. Proto se rozhodli prohledat i horní police a velké tašky. Mnoho cestujících protestovalo, což bylo docela pochopitelné. Mezitím další letuška zkontrolovala kamerové záznamy a ukázalo se, že žena do letadla skutečně nastoupila se dvěma dětmi.

Poté, co se ani v taškách žádné dítě nenašlo, všimla si maminka korálků na podlaze. Podobné totiž měla právě její dcera. Několik perliček se nacházelo i kolem dveří do zavazadlového prostoru. Uplakaná žena požádala Olyu, aby ji do tohoto prostoru pustila. To však bylo proti všem pravidlům a holčička se tam prý ani nemohla dostat. Cestující byli také proti, protože to bylo narušení jejich soukromí.

Holčička se našla

I přes to se Olya rozhodla všechna tato pravidla porušit a do tohoto prostoru se podívat. Vzala si od pilota klíč a zavazadlový prostor otevřela. Za obrovskými kufry byla nalezena malá dívka v bezvědomí. Naštěstí se však brzy vzpamatovala a ukázala na pár, jenž si na maminku stěžoval nejvíc. Viděla totiž jak dvojice z tašky od muže, který byl klenotník, ukradla velmi vzácný náhrdelník.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Zloději věděli, že je dívka spatřila, a proto počkali, než šla matka přebalit svoje druhé dítě. Poté se rozhodli vyřešit situaci po svém. Báli se, aby holčička někomu o jejich činu neřekla, a tak ji raději popadli a zavřeli do zavazadlové kabiny. Bylo tedy jediné štěstí, že se Olya rozhodla tuto kabinu otevřít. Kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby to neudělala.

Jak překonáváte strach z létání?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články