Leona Machálková si stýská, že je doma úplně sama. Syn jí odešel do Itálie, a nemá tak komu vařit večeře

Po rozchodu s dlouholetým partnerem Bořkem Šípkem, se kterým má syna Artura, se nenašel další muž, který by uvolněné místo po zpěvaččině boku zaplnil. Zatím.

Zpěvačka Leona Machálková i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvačka Leona Machálková (55) se v poslední době upnula na práci. Koncertuje a připravuje nové album i videoklip. Letos navíc slaví třicetileté výročí na scéně. V jejím soukromém životě to ale není žádná velká hitparáda. Zůstala ve svém domě sama bez partnera i bez syna Artura (20). Ten totiž kráčí v uměleckých šlépějích svého otce architekta Bořka Šípka (†66) a odjel studovat design do Itálie. Také ji zasáhla nepříjemná zpráva o úmrtí Šípkovy sestry, se kterou měla moc hezký vztah.

Po rozchodu s Šípkem zůstali přátelé

Pohledná zpěvačka odstartovala kariéru počátkem 90. let v divadle Semafor. Vydala devět sólových alb, za něž obdržela zlaté i platinové desky. Proslavila se ale zejména v muzikálech Dracula, Jesus Christ Superstar nebo West Side Story. V současnosti je pro ni práce prioritou. „Ponořila jsem se do své profese. Připravuji novou desku a už se těším, až natočím nový videoklip. Také koncertuji,“ řekla na CNN Prima News.

S designérem Šípkem, se kterým má zpěvačka syna Artura, tvořili pár dlouhých deset let. Rozešli se v roce 2009, když ze dne na den designér zpěvačku opustil. Navzdory tomu zůstali přátelé až do jeho smrti před sedmi lety, kdy podlehl zákeřné rakovině. „Byl velký bojovník. Zemřel v únoru a ke konci předchozího roku dospěl k názoru, že už se blíží jeho konec. Začal se loučit a uzavíral jednu kapitolu svého života za druhou,“ vzpomínala Machálková. O pozornost mužů nikdy neměla nouzi.

Nové lásce se zpěvačka nebrání

Přesto žije v současnosti sama a stýská si po synovi. Po jeho odchodu na studia na Apeninský poloostrov totiž nemá pro koho pravidelně připravovat večeře. „Vařit sama pro sebe, s tím nemám problém. Ale ráda zvu přátele na večeři,“ řekla zpěvačka, kterou pravidelně navštěvuje sestra, serveru Aha!. To, že zůstane opuštěná, si neplánovala. „Ale je mu dvacet let a dříve i ten hloupý Honza šel do světa na zkušenou. Arturek si přál studovat venku, je na to jazykově vybavený, bylo to príma rozhodnutí,“ poznamenala s tím, že oba vědí, že se mají.

Leona Machálková se synem Arturem Šípkem iZdroj fotografie: Nextfoto

Nový muž v jejím životě zatím není na obzoru. „Vztah teď nemám, ale nehroutím se z toho,“ upřímně reagovala zpěvačka. Novému vztahu by se ale interpretka hitů Zatmění nebo Svět je plnej bláznů nebránila. Zůstala jsem sama, ale plán to nebyl. Místo po Bořkovi se dá zaplnit. Jsem stále otevřená představě, že bych poznala nějakého nového sympatického muže – přítele, milence, partnera. Vím, jak je úžasné, když si lidé rozumí,“ svěřila se televizi Machálková.

Jak složité je najít partnera po padesátce?

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství