Lékaři odpojili malou dívenku od přístrojů. Minuty poté přítomní lékaři popisují jako zázrak, nic podobného nepamatují

Rodiče se polibkem na čelo rozloučili se svou malou dcerkou, kterou lékaři odpojili od přístrojů. Poté se však stal opravdový zázrak.

nemocný chlapec i Zdroj fotografie: iStock
                   

Předčasně narozená miminka i starší děti dokáží překvapit svou silou a vůlí žít. Přestože se mohou nacházet v život ohrožujících situacích, bojují s takovou vervou a zápalem o své místečko na tomto světě. A i když jim už lékaři nedávají žádnou šanci na přežití, ony všechny přesvědčí o opaku. Takovým malým zázrakem je i holčička, která byla odpojena od dýchacích přístrojů.

Dívenka měla nulové šance na přežití

Manželé Williamsovi žili spokojeně se svými dvěma dětmi. Když však byl jejich mladší dcerce rok, začali na ní pozorovat zvláštní symptomy. Měla málo energie, často ani nedokázala sedět na židli. Jednoho dne to však došlo tak daleko, že měla dívka paralyzované končetiny, jen se plazila, až nakonec omdlela. Rodiče okamžitě zavolali záchrannou službu, která holčičku odvezla do nemocnice na jednotku intenzivní péče.

Lékaři provedli všechna možná vyšetření, až dospěli k hroznému verdiktu. Rodičům Williamsovým oznámili, že jejich dcera trpí skrytou genetickou poruchou, mitochondriální nevyléčitelnou chorobou, jež postihuje pouze jedno dítě ze 60 000 novorozenců, jak uvádí také web DailyMail. Dívka byla napojena na dýchací přístroje. Když jí lékaři začali podávat léky, zkusili, zda holčička bude dýchat sama, ale nezvládala to.

Přítomní byli svědky opravdového zázraku

Po pár týdnech lékaři rodičům oznámili tu nejhorší zprávu, a to že jejich dítě nemá šanci na přežití, proto jej odpojí od přístrojů. Williamsovi se tedy chtěli se svou dceruškou naposledy rozloučit. Těsně předtím, než doktoři dívce dýchací přístroj odebrali, ji rodiče láskyplně políbili na čelo, při čemž se také nechali na památku vyfotit. Měli také možnost vytvořit odlitky ručiček a nožiček své malé dcerky. Co se však poté stalo, šokovalo všechny přítomné. Stejně jako v případě chlapce, který měl nulovou šanci na přežití a o jehož příběh jsme vás na Dámském Deníku již informovali.

Holčička se po několika minutách od odpojení sama nadechla, začala plakat a kopat nožičkama. Po vyšetření lékaři rodiče ujistili, že jejich dcera přežije, ale bude muset doživotně brát léky. Nikdo z přítomných se z celé situace nemohl vzpamatovat, vždyť se jednalo o opravdový zázrak. Dívenka všem dokázala, že si místo na tomto světě zaslouží, nyní je již celá rodina doma pohromadě a velmi šťastná. Video s jejím příběhem bylo zveřejněno také na YouTube a dojalo mnoho internetových uživatelů.

Co říkáte na tento zázrak?

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Zobrazit další články