Od zesnulého otce dostávala každoročně květiny k narozeninám. Až přiložený dopis jí objasnil, jak je to možné

Někdy nám osud nadělí takové rány, že je opravdu velice obtížné se z nich vzpamatovat. Jako například nečekanou ztrátu blízkého člověka.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když člověku odejde jeden z rodičů, je to strašná rána a hodně lidí se z toho už nikdy nedostane. Slečně Bailey Sellers otec zemřel, když jí bylo 16 let. A pro dítě je toto ten nejcitlivější věk, takže to nesla opravdu hodně těžko. Svého tatínka totiž nadevšechno milovala a s jeho smrtí se doteď nevyrovnala.

Věděl o tom, že zemře

Když bylo Bailey Sellers šestnáct let, zemřel její otec na rakovinu slinivky. On věděl, že pro jeho dceru přijde nejtěžší období jejího života, a tak se rozhodl, že jí na každé další narozeniny připraví překvapení. Věděl, že s ní nebude prožívat její dospívání, ale nechtěl, aby z jejího života úplně zmizel. Naplánoval, že na každé narozeniny od něj dostane velkou květinu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

V jednadvaceti letech dostala poslední kytici

24. listopadu bylo Bailey 21 let. V Americe je to věk, kdy lidé dosáhnou plnoletosti. Spolu s těmito narozeninami obdržela také poslední květinu od svého zesnulého otce. Odpoledne napsala na Twitter dojemný příspěvek, který se poté rozšířil po celém světě.

V příspěvku stálo: „Můj otec zemřel na rakovinu, když mi bylo 16 let, ale předtím zašel do květinářství, kde zaplatil květiny na pět let dopředu, abych každé narozeniny dostala jednu kytici. No, dnes je mi 21 let, a to znamená, že toto je poslední květina. Chybíš mi, tati!“

To nebylo vše, co dostala

Kromě nádherné kytice si táta pro Bailey připravil i vlastnoručně psaný dopis. „Toto je moje poslední zpráva pro tebe, dokud se znova nesetkáme. Nechci, abys kvůli mě plakala, protože už jsem na dobrém místě. Buď šťastná a užívej si svého života. Budu s tebou u každé události, která tě potká. Stačí se rozhlédnout kolem sebe.“

Co si o tom myslíte? Udělali byste to také pro své dítě?

Zdroj: Good Morning Britain

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství