Kurýrka jednoho dne vezla pizzu do zrezivělého karavanu. Z toho, co tam našla, naběhne husí kůže

Byl to pracovní den jako každý jiný, co by se asi tak mohlo stát? No, někdy i zpočátku obyčejný den se může stát opravdu výjimečným.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Někdy nevíme, jak moc mohou někteří lidé ovlivnit váš život, dokud se nedostaneme do situace, kdy nám ti lidé například pomohou. Pro muže jménem Lee Haase byla rozhodující osobou v životě žena Angela Nguyen. A co se vlastně přihodilo? To se dozvíte v dnešním článku.

Obyčejně neobyčejná sobota

Angela rozváží pizzu, a za celý život rozvezla tisíce pizzy. Během této doby si získala mnoho stálých zákazníků a jedním z nich byl i Lee. Muž si každou sobotu v tu stejnou hodinu objednával pizzu, a Angela mu ji každou sobotu ráda vozila. Jedné soboty však muž vůbec nezavolal. Angela se o Leeho bála a tak šla do jeho domu zjistit, co se stalo. Jakmile dorazila, okamžitě spatřila, že velká bouře zničila velkou část Leeova domu. Po bouři si Lee nemohl dovolit dům zrekonstruovat a mnohem horší je to, že pár dní před tím přišel o syna při tragické nehodě. Zoufalý Lee, který byl psychicky na dně, se přestěhoval do malého karavanu.

iZdroj fotografie: Unsplash
Ilustrační fotografie

Pomohla dcera

Dcera Angely, Sarah, která také rozváží pizzu, zjistila, kde Lee bydlí. Vyprávěla matce o hrozných podmínkách, ve kterých muž žije. V karavanu nebylo topení, voda ani elektřina. Angela nemohla jen tak sedět doma a rozhodla se něco pro toho muže udělat. Všechno to začalo úplně jednoduše, Angela donesla do karavanu radiátor.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Ilustrační fotografie

Poté spustila stránku, přes kterou mohli lidé posílat peníze na opravu domu, pojmenovala ji Lee. Jakmile se lidé dozvěděli o jeho příběhu, začali posílat velké množství peněz. Za pouhé dva měsíce se podařilo získat zhruba 610 000 Kč, za které mohla muži koupit nový mobilní dům. O několik týdnů později, Angela konečně ukázala Leeovi jeho nový domov, který byl úplně vybaven. A nad postelí byla nejdůležitější slova: radost, naděje, láska, mír a víra.

Zdroj: Human Kind

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články