Krátce po svatbě šla kvůli manželovi na několik plastických operací za sebou. Po čase jí došlo, že muž chce, aby se podobala tchyni

Když žena zjistila, proč ji manžel stále nutil do plastických operací, udělalo se jí zle. Okamžitě podala žádost o rozvod.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Slepě zamilovaná paní Ilona P. má před sebou nyní velmi náročné rozvodové řízení. Požádala o ukončení manželství, protože kvůli svému muži Petrovi začala trpět silnými depresemi a je nespokojená se svým vzhledem. Se svým životním příběhem se nám svěřila v dopise. Doufá, že díky tomu se jí alespoň trochu uleví a snad se najdou i nějací dobří lidé, kteří se ji budou snažit povzbudit.

První estetický zákrok podstoupila chvíli po svatbě

Paní Ilona P. poznala svého muže na vysoké škole, oba studovali medicínu. Ona se na přijímací zkoušky pečlivě připravovala, on, jelikož pocházel z bohaté lékařské rodiny, měl své místo jisté. Když se poprvé dali do řeči, hned na začátku jí řekl, že se velmi podobá jeho matce. Žena to brala jako kompliment. Netrvalo dlouho a rozhodla se, že se tento muž jednou stane jejím manželem. A to se jí splnilo.

Po studiích spolu ještě pár let chodili a poté se vzali. Hned dva měsíce po svatbě Petr svou tehdy jednatřicetiletou ženu přesvědčil, aby si nechala obličej vylepšit botoxovými injekcemi. „Potěšilo mě, že se zajímá o můj vzhled. Navíc celý zákrok zaplatil,“ vzpomíná v dopise paní Ilona P. Myslela si, že to bude její jediný estetický zákrok, ale velmi se mýlila. Tento jen odstartoval řadu dalších. Například v roce 2021 bylo po celém světě provedeno 12,8 mil. chirurgických a 17,5 mil. nechirurgických zákroků, což potvrzuje také web Estheticon.

Vypadala jako její tchyně

Muž svou manželku čím dál častěji nabádal, aby si nechala pozměnit nos, zvednout povadlá víčka, vymodelovat poprsí, odsát tuk, prostě aby podstoupila za několik let všechny možné plastické operace. Když už nechtěla, řekl jí, že s ní tedy nebude mít sex, protože se mu takto nelíbí. Ona, zaslepená láskou, vždy jeho přání splnila. Po posledním zákroku však konečně zjistila, o co mu celou dobu šlo. „Když jsem se viděla v zrcadle, nemohla jsem uvěřit svým očím. Vypadala jsem přesně jako tchyně. Málem jsem se v tu chvíli pozvracela,“ líčí hrozné zjištění paní Ilona P.

„Okamžitě jsem si sbalila věci a utekla od něj,“ vysvětluje duševně zničená žena. Nyní ji čeká rozvodové řízení, na které se vůbec netěší. Nechce ani vycházet mezi lidi, je nespokojená se svým vzhledem a nechápe, jak jí mohl Petr tak ublížit. Neví, co má dělat, jak se s tím smířit. Žádá tedy o podporu a vlídná slova. Paní Ilona popsala opravdu hrozný příběh a rozhodně není divu, že podala žádost o rozvod. Tento důvod k ukončení manželství je však výjimečný, nepatří totiž ani mezi těch 10 nejčastějších, o kterých jsme se na Dámském Deníku již zmiňovali.

Co byste ženě poradili?

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Zobrazit další články