Královskou rodinu potkalo neštěstí. Dalšího z jejích členů museli převézt do nemocnice

Další člen britské královské rodiny byl hospitalizován v nemocnici. Může za to pravděpodobně některý z koní.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Špatné zprávy, smutek a neštěstí, jež poslední dobou halí britskou královskou rodinu, zdaleka neskončily. Do médií se dostala zpráva o jednom z členů windsorské rodiny, který byl převezen do nemocnice kvůli vážnému zranění hlavy. Přestože se zatím neví, co přesně se stalo, všichni příbuzní jsou z celé situace velmi otřeseni. Procházejí nyní velmi těžkým obdobím.

Další rána pro britskou královskou rodinu

Špatné zprávy týkající se britské královské rodiny započaly informacemi o velmi vážných zdravotních problémech krále Karla III., který i přes těžkou nemoc nepřestává plnit své královské povinnosti. Krátce poté šokovala veřejnost vévodkyně Kate, když světu sdělila svou diagnózu. Kvůli rakovině, kterou trpí, musí nyní podstupovat nutnou léčbu. Z toho důvodu se přestala účastnit společenských akcí.

A aby toho nebylo málo, v nemocnici skončila i další členka královské rodiny, a to princezna Anna, která je mladší sestrou krále Karla III., zároveň tedy dcerou Alžběty II., jejíž poslední dny života jsme na DámskémDeníku již popisovali. Při procházce v blízkosti koní utrpěla vážné poranění hlavy, kvůli čemuž byla okamžitě převezena do nemocnice. Zde lékaři zjistili, že má otřes mozku, hospitalizovali ji tedy na několik dní kvůli možným následkům.

Vévodkyně utrpěla otřes mozku

„Vévodkyně utrpěla lehká zranění a otřes mozku včera večer při incidentu na statku Gatcombe Park. Její královská Výsost zůstává jako preventivní opatření pod dohledem v nemocnici Southmead v Bristolu a očekává se, že se brzy plně uzdraví. Král je průběžně informován a posílá nejsrdečnější pozdravy a přání brzkého uzdravení,“ píše se v oficiálním vyjádření zveřejněném na sociální síti X. Pravděpodobně ji tedy srazil nebo kopl některý z koní.

Nyní je již princezna Anna doma, kde se snad brzy plně zotaví. „Rád bych co nejsrdečněji poděkoval celému týmu v Southmead Hospital za jejich péči, odbornost a laskavost během krátkého pobytu mé ženy,“ cituje slova jejího muže Tima web BBC. Kvůli svému zranění se tato pracovitá dáma nemohla zúčastnit hned několika společenských událostí.

Co si o jejím zranění myslíte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články