Urazil Simonu Krainovou před celým jejím publikem. Ta si to ale nenechala líbit a vyčetla mu, že má čas šířit nenávist

Když se modelka rozhodla pochlubit se na sociálních sítích svým nově zrekonstruovaným luxusním bydlením, zřejmě netušila, že u některých fanoušků pořádně narazí.

Modelka Simona Krainová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Modelka Simona Krainová vypadá v padesáti skvěle. Postavu si udržuje pravidelným pohybem a přísnou životosprávou. Navíc má vkus na oblékání a oplývá stylem. Není divu, že se často a ráda chlubí na sociálních sítích spoustou svých fotografií a videí. Většinou sklízí obdivné komentáře, ale občas se stane, že narazí. Když se nedávno rozhodla podělit s příznivci o radost ze svého zrekonstruovaného domova, jeden z fanoušků se do modelky pořádně opřel.

Pokoje dětí jsou pro neurotiky

Nejenže se bez skrupulí navezl do nového bydlení, ale také do modelčina vzhledu. Použil výrazy jako bývalá kráska, frustrovaná opice nebo koňská hlava. Všechno odstartovalo video, na kterém Krainová ukázala svůj zrekonstruovaný půdní byt. „Vše vypadá jako z katalogu předchozích deseti let. Sedačka u telky se brzy omrzí vzhledem k absenci vyššího podhlavníku. Výhled z okna na obydlí lůzy také přestane bavit, zejména když lůza bude čumět dalekohledy do bytu bývalé krásky,“ napsal jí hejtr.

Luxusní bydlení modelky mu zjevně asi dost hnulo žlučí. „Kuchyň je vytvářena pro příležitostné pokusy o vaření a obecně módní bílá barva měla své logické opodstatnění v nemocnicích. Chybí pastelové barvy, meruňka, vanilka atd. Pokoje dětí jsou spíše pro neurotiky, ale nikoli pro harmonický rozvoj osobnosti. Důležité je sezení u krbu, které zejména v Praze působí směšně a trapně,“ pokračoval hejtr, který si říká Bohumil Tomek, ve své kritice.

Začne být víc podobná Otíkovi

Postupně ve svém hodnocení přešel do osobnější roviny a zaměřil se i na modelčin vzhled. „Jediné, co Krainovou nemusí zajímat, je úklid. Od toho bude mít nějakou exoticky hovořící uklízečku, aby nebyla svědkem denních blábolů stále víc frustrovaného opičáka s neklamným procesem stárnutí. A jednoho dne ani opičákovi nepomohou kosmetické zákroky a její koňská hlava začne být stále víc podobná Otíkovi z Vesničky,“ završil drsný kritik svůj ostrý komentář.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Modelka zůstala nad věcí. Svého „příznivce“ setřela s jízlivým humorem. „Děkuji za inspiraci od podobných lidí a za všechna ta milá slova. Mimochodem je úžasné, jak si lidé mohou mezi sebou vyměňovat tolik nenávisti a ještě u toho trávit tolik času,“ napsala. Komentář pak Krainová na svém profilu vyhlásila za hejt měsíce. Na sociálních sítích je modelka dost aktivní. Nedávno nadzvedla část svých fanynek, když zveřejnila své erotické fotografie.

Co si myslíte o nenávisti, která se objevuje v diskuzích na internetu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Zobrazit další články