Kateřina Brožová se vyjádřila k plastikám a dokonalé postavě: Je jako každá obyčejná žena

Nestárnoucí herečka považuje za nesmyslné, že se lidé honí za dokonalostí i za cenu drastických diet a plastických úprav. Nevylučuje však, že by nějaký zákrok sama podstoupila.

Herečka Kateřina Brožová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Přestože půvabná herečka Kateřina Brožová (55) patří už nějaký ten pátek do klubu padesátnic, vypadá, jako kdyby našla recept na to, jak zastavit čas. Pyšní se totiž perfektní štíhlou postavou a mladistvou vizáží. Jejím tajemstvím krásy ale nejsou plastické operace, estetické zákroky, drastické diety ani hodiny strávené v posilovně. Krásná plavovláska sází na přirozený pohyb při údržbě domácnosti a střídmost ve stravování.

Nemá hospodyně ani uklízečky

Na své dokonale vytvarované postavě bez špeků, kterou herečka má, musí ale občas zapracovat. „Je potřeba cvičit a být aktivní. Nechodím ale do žádných posiloven ani neběhám kilometry. Spíš si tu udělám nějaké dřepy, tamhle zvednu činku, kterou mám doma. Nemám žádné cvičební programy, protože se vždy pro něco nadchnu a pak u toho nevydržím nebo na to kvůli pracovnímu harmonogramu ani nemám čas,“ cituje Brožovou server Kafe.

Plavovlasá herečka má také dost přirozeného pohybu. „Jsem hodně aktivní, pořád něco dělám. Starám se o dům a zahradu, o zvířata, o koně. Nemám žádné hospodyně ani uklízečky. Až na opravdu těžké práce na zahradě, na které občas najmu zahradníky, opravdu všechno dělám sama,“ vysvětlila Brožová. Neznamená to ale, že by neuměla odpočívat. „Lenošit umím také. V létě si třeba na pár dní sednu k vodě a rybařím,“ podotkla.

Kult dokonalosti je nesmysl

Žádné drastické diety herečka nedrží. Jí prý všechno, ale dbá na střídmost. „Myslím, že všechny ty zázračné rady dlouhodobě stejně nefungují, protože člověk si pořád něco zakazuje, zakazuje, zakazuje a pak si to jednoho dne povolí a dostaví se jojo efekt. Strava by měla být nějak dlouhodobě udržitelná,“ domnívá se Brožová. Módní trend posledních let, kdy se lidé ženou za dokonalými postavami příliš nechápe.  

„Vůbec si myslím, že všechny ty věci, které se na nás valí z internetu, všechen kult dokonalosti, je nesmysl. Člověk by se měl cítit dobře hlavně sám pro sebe takový, jaký je. A vychrtnout se na kost, nejíst, nepít a pak si nechat přišít obří vnady, to není podle mého názoru nic moc pěkného,“ svěřila se herečka. „Všechny ty zákroky – velké rty, velká prsa, velké všechno – často vyžadují údržbu a ta mnohdy zahrnuje také narkózy a operace. Na tom asi nebude nic moc zdravého,“ dodala.

Bez plastických úprav se zatím obešla

Podle herečky je ale na každém člověku, aby uznal, co je pro něj vhodné. Sama nevylučuje, že by někdy v budoucnu služeb plastických chirurgů mohla využít. „Zatím jsem se bez řezání nebo botoxu v obličeji obešla, pořád mi stačí kvalitní kosmetika. Když už bych se někdy odvážila kvůli vzhledu jít pod kudlu, jak se říká, tak bych si nechala upravit prsa,“ přiznala Brožová před časem Blesku.

Jaký názor máte na estetické zákroky?

Zdroj: Kafe, Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články