Kamery zaznamenaly neuvěřitelné chování psa. Co udělal si zaslouží velký obdiv

Majitelka nechává svého roztomilého labradora spát ve své posteli. Zajímalo ji ale, co chlupáč během noci vlastně dělá, a tak nainstalovala v ložnici kamery.

i Zdroj fotografie: Picography/ Creative Commons Zero, Public Domain Dedication
                   

Domácí mazlíčci jsou oblíbenými protagonisty populárních videí. Jejich zábavnými kousky se baví celý internet. Občas ale dokáží překvapit i láskyplnými a starostlivými počiny, které byste do nich neřekli. Podobně jako labrador, kterého zachytila bezpečnostní kamera. Zařízení nechala jeho panička instalovat ve své ložnici, aby věděla, co její chlupáč během noci vyvádí. Byla zaskočená, když se to dozvěděla.

Když viděla video, nevěřila vlastním očím

Ukázalo se, že když pejsek nebyl pod přímým dohledem své majitelky, choval se opravdu neobvykle, ale více než příkladně. Nevyváděl totiž jako utržený ze řetězu, neokusoval značkovou obuv, nežužlal kabely od elektrických spotřebičů ani netahal věci ze skříní nebo odpadkového koše. Dokonce ani neštěkal, nekňoural anebo si neschovával nejrůznější pamlsky všude možně po bytě.

4letý chlapec hledal botu a zabloudil. Našli ho schouleného v lese v objetí s jeho labradorem

Když šla majitelka spát, lehnul si k ní roztomilý labrador do postele. Zatímco žena usnula, její pes ji nespustil z dohledu. Nemohla uvěřit vlastním očím, co uviděla druhý den, když si prohlížela videozáznam, který natočila bezpečnostní kamera. Byla dojatá a současně pyšná na svého milovaného domácího mazlíčka. Nejenže nezlobil, ale naopak se o svoji paničku během spánku řádně staral.

Roztomilý chlupáč paničku přikryl

Dojemné video zveřejnil youtubový profil AdorableAnimals. Je na něm vidět, jak chytrý labrador usíná v objetí své paničky. Během noci žena samovolným pohybem odhrne přikrývku, protože je jí nejspíš teplo. Její pečující chlupáč to okamžitě zaregistruje a pustí se do akce. Nemůže přece nechat svoji majitelku strádat. Natáhne se pro deku, vezme ji do zubů a jemně ženu zase přikryje, aby jí nebyla zima.

Dívka se psem na dece v parku iZdroj fotografie: Freepik

Podle serveru Zoorprendente nechala majitelka psa nainstalovat bezpečnostní kameru do své ložnice proto, aby mohla sledovat chování svého roztomilého chlupáče během noci. Přestože to není příliš výchovné, dovoluje mu totiž, aby s ní spal v její posteli. Netušila ale, jak úžasného anděla strážného doma má. Během noci se totiž odkryla ještě několikrát a její obětavý strážce pokaždé jemně uchopil tlamou deku a ženu přikryl.

Pes majitele miluje víc než sebe

Video se stalo hitem internetu a nadchlo spoustu lidí. „To je nádherné gesto. Pes je jediná bytost, která vás bude milovat víc než sebe sama,“ reagoval na video jeden z diskutujících. Psi jsou tak ušlechtilí a něžní, že stojí za každou chvíli, kterou s nimi strávíme, a cokoli, co pro ně uděláme, protože je to nic ve srovnání s tím, co oni udělají pro nás,“ přidal se další.

Co říkáte na to, jak pes pečuje o svoji paničku?

Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Zobrazit další články