Muž umístil kameru na verandu. Ráno nemohl uvěřit tomu, co vidí. Na záběrech je vidět, jak myš uklízí jeho venkovní stůl

Muž nechápal, jak je možné, že má každé ráno uklizený pracovní stůl. Až nastražená kamera odhalila, kdo za úklidem stojí.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zvířata dokáží být opravdu okouzlující a velmi chytrá. A to nejen ta, od nichž by se to očekávalo, jako jsou psi a kočky, ale také malincí hlodavci. Video, které zachytil muž svou kamerou, obletělo celý svět a okamžitě se stalo virálním. Je na něm zachycena malá myška, která na pracovním stole nenechala ani jedno smítko.

Kamera odhalila uklízecího návštěvníka

Pětasedmdesátiletý Rodney Holbrook je pošťák ve výslužbě. Užívá si zaslouženého důchodu, fotografuje přírodu a často se zavírá v garáži, kde na svém pracovním stole kutí a opravuje různé věci. V posledních dnech jej však každé ráno čekalo překvapení. Jeho stůl byl vždy uklizen, věci, které na něm nechal, zmizely. Později je našel v krabici. Nechápal, kdo to může dělat. Jaký šikula za něj odvádí špinavou práci.

Rozhodl se tedy na stůl položit kameru s nočním viděním, aby neznámého uklízeče v noci zachytila, což uvádí také web BBC. Ráno, když se na záběry podíval, nemohl uvěřit svým očím. Na videu byla zachycena myška, která postupně všechny předměty ze stolu uklízela do krabice. Jednalo se o matice, šroubky, kolíčky na prádlo a korkové zátky. Žádný předmět pro ni nebyl překážkou.

Video se okamžitě stalo virálním

Video, které je umístěno také na YouTube, má již po několika týdnech přes 3 milióny zhlédnutí a více než 9 tisíc komentářů. Lidé malou myšku obdivují a nechápou její uklízecí zapálení. Málokterý člověk má totiž úklid v oblibě. Jak sám autor videa uvedl, teď se již neobtěžuje uklízet. Ví, že to za něj udělá jeho malá kamarádka. Dokonce si dělal legraci, že by byl hlodavec schopen odklidit i jeho ženu, kdyby ji přes noc nechal ležet na stole.

Přestože se jedná o velmi zvláštní případ, rozhodně se to nestalo poprvé. Na Dámském Deníku jsme totiž již dříve popisovali příběh, kdy záhadný tvor uklízel každou noc britskému farmáři stodolu. A nebyl to nikdo jiný než malý hlodavec. Je neuvěřitelné, čeho jsou tito malí tvorečkové schopni. Zda to dělají proto, že je uklízení opravdu baví, nebo si jen chtěli určitým způsobem schovat potravu, je zatím nejasné.

Co říkáte na tuto čistotnou myšku?

Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Zobrazit další články