S veškerou láskou pomáhala své kamarádce v těhotenství i po porodu. Když ale zjistila, kdo je otec dítěte, podlomila se jí kolena

Nemohla uvěřit tomu, jaké zrady se její kamarádka dopustila. Náhodou se totiž dozvěděla, kdo je skutečným otcem jejího dítěte.

Spící miminko novorozenec i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Jen málokomu se podaří získat věrného přítele na celý život. Lidé totiž dokáží být podlí, myslí pouze na sebe a zradit kamaráda jim nedělá absolutně žádný problém. Člověk by měl být ostražitý a věřit pouze sám sobě, nespoléhat se na nikoho a nikomu se příliš nesvěřovat. Mnoho lidí totiž snadno svému příteli ublíží, a to i tací, od kterých by to nikdo ani v nejmenším nečekal.

Díky mateřskému znaménku zjistila pravdu

Když se Hailey dozvěděla, že je její dlouholetá kamarádka těhotná, moc jí to přála. Velmi ji ale trápilo, že se ocitla prakticky na ulici a bez peněz. Otec byl dle jejích slov neznámý. Jelikož byla Hailey šťastně vdaná a sama měla čtyři děti, bylo jí její přítelkyně líto, a tak jí nabídla pomocnou ruku. Umožnila jí bydlení ve svém domě, prožívala s ní těhotenství a dokonce byla i přítomna u porodu. Dostala se tak do role otce a snažila se jí být velkou oporou.

Kamarádce s dítětem pomáhala, když jej ale jednou koupala, všimla si něčeho, co jí vyrazilo dech. Holčička měla na krku mateřské znaménko, které bylo, jak píše i web NYpost, identické s tím, jež má na krku její manžel. V tu chvíli se jí podlomila kolena. Uvědomila si totiž, že její milovaný muž je otcem dítěte její dlouholeté kamarádky. Ta tuto skutečnost nevyvrátila. Když tedy Hailey později na manžela uhodila, nevěru jí potvrdil.

Dozvěděla se krutou pravdu

To ale nebylo všechno. Web TheSun dále píše, že Hailey byl její muž nevěrný s více než třiceti ženami, dokonce má dvě nemanželské děti, o kterých do té doby neměla jeho manželka ani tušení. Hailey nemohla uvěřit tomu, že celá léta žila v hluboké nevědomosti, ničeho si nevšimla a naivně si myslela, že má spokojené manželství a po svém boku dokonalého muže. Trvalo jí dlouhou dobu, než se s celou situací smířila.

nevěra iZdroj fotografie: Depositphotos

Nakonec ale zvládla manželovi i své kamarádce odpustit. Přestože se s mužem rozvedla, nadále s ním udržuje velmi dobré vztahy, a to především kvůli svým dětem. Mnoho lidí, kteří si přečetli její příběh, nechápe, jak se mohla s takovou zradou vypořádat, navíc oběma odpustit. Takto velkoryse se zachovala i žena, které byl manžel nevěrný více než polovinu jejich manželství a jejíž příběh jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali.

Jak byste se zachovali na jejím místě?

Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Zobrazit další články