Kadeřník udělal popálenému chlapci novým účesem obrovskou radost. „Nasadil“ mu nové vlasy, o které přišel

Mladý kadeřník udělal malému chlapci, který je po celé hlavě a obličeji popálený, obrovskou radost novým účesem.

sestřih strojkem u kadeřníka i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Na světě ještě existuje velké množství lidí, kteří nemyslí jen na sebe, ale snaží se dělat radost ostatním a pomáhat jim ke štěstí a radosti. Pro mnohé z nich je to samozřejmost. Když při výkonu svého zaměstnání mohou pomoci druhým činy, které jsou pro ostatní zbytečné a běžné, je to pro ně velmi naplňující. Když se navíc jedná o malé dítě, je to pro dotyčného ještě úžasnější pocit. A právě takový dobrý skutek udělal mladý kadeřník pro jednoho malého chlapce.

Video, které vás chytne za srdce

Na sociálních sítích se objevilo video, které chytí za srdce mnoho lidí. U kadeřníka se objevil malý kluk s těžkými popáleninami v obličeji a prakticky po celé hlavě. Chlapec navíc nemá jednu horní končetinu. Při nehodě utrpěl tato těžké zranění, se kterými se nyní snaží žít do určité míry běžný život. Kvůli operacím a poškozené kůži na hlavě mu již nemohou normálně narůst vlasy. A tak pro něj kadeřník udělal něco úžasného.

Prvně si namaloval, jak a kde přesně budou vlasy umístěny. Poté dal chlapci nové kadeře na hlavu a ostříhal do super moderního a slušivého střihu. Vše dělal především proto, aby tomuto nebohému dítěti s tak těžkým osudem vykouzlil úsměv na rtech. Od nehody se hoch totiž moc nesmál, nebyl šťastný a těžko snášel pohledy lidí a ostatních dětí. Bohužel se mu i někteří posmívali. Když se však spatřil v zrcadle s novým účesem, v tu chvíli nemohl být šťastnější.

Chlapec byl opravdu šťastný

Radostí tancoval, poskakoval a usmíval se od ucha k uchu. V tomto případě je jasné, že má tento kadeřník obrovské srdce a jeho ochota pomáhat druhým je nekonečná. Chlapec nyní nabyl nové sebevědomí a cítí se mnohem lépe. Přestože se na něj lidé stále podivně koukají, sám věří tomu, že je to především kvůli jeho novému účesu, nikoli z důvodu znetvořeného obličeje.

Pod videem na sociálních sítích se objevilo mnoho pozitivních komentářů, ve kterých lidé opěvovali skvělého kadeřníka a úžasného malého chlapce se super účesem. Obdivovali jeho odvahu a chuť do života, přestože jej potkala těžká nehoda, jež mu navždy změnila život. Objevily se však i komentáře, ve kterých internetoví uživatelé psali, že byl mladík krásný i bez vlasů.

Jak se vám video líbí?

Zdroj: MegaSvet
Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství