Plakala, když jí kvůli rakovině holili hlavu. Kadeřníci se proto rozhodli „shodit vlasy“ také

Velmi smutnou ženu, která si musela nechat kvůli rakovině zcela oholit hlavu, dojal kadeřník, který ji zrovna stříhal. Jeho gesto je neuvěřitelné.

sestřih strojkem u kadeřníka i Zdroj fotografie: Pexels
                   

V dnešní době se bohužel vidí stále méně dobrých a nesobeckých činů. Mnoho lidí myslí jen na sebe a nebere ohled na city druhých. Přestože by se úctě a pokoře měly učit děti již od malička, málokdy tomu tak opravdu je. A pokud ano, v dospělosti na tyto důležité věci spousta lidí zapomíná. Proto když se někdo zachová nesobecky a způsobem, aby se druhý cítil lépe, je třeba to sdílet dále. A to je i případ mladých kadeřníků.

Kvůli rakovině musela jít dohola

Na sociálních sítích se objevilo video, které má nyní již přes 23 miliónů zhlédnutí a devatenáct tisíc komentářů. Velkou rychlostí obletělo svět a dojalo obrovské množství internetových uživatelů. Ukazuje, že dnešní doba ještě není tak zkažená a že jsou mladí lidé empatičtí a dokáží se zachovat nesobecky. Upřednostní city jiného člověka před svými a nevadí jim, že přijdou o část sebe.

Téměř pro všechny ženy jsou důležité jejich vlasy. Jsou chloubou, doplňují vizáž a ve většině případů podtrhují ženskost. Některé dámy však musejí projít extrémně těžkým obdobím, během něhož o své kadeře přijdou. Stává se to při různých onemocněních nebo jako důsledek léčby chemoterapií. To je i případ ženy z videa, která se rozhodla oholit si hlavu, protože jí při této léčebné terapii začaly vlasy padat samy, a tak byla nucena je odstranit úplně.

Mladíci se zachovali neuvěřitelně

Kadeřník viděl, jak je to pro ni těžké. Žena byla smutná a musela se smířit s tím, že její kadeře už nikdy nebudou takové jako předtím. Celý život o ně pečovala, hýčkala si je a nyní se s nimi musela rozloučit. Ač se to některým může zdát banální a směšné, ve skutečnosti to tak není. Celá léčba je fyzicky i psychicky náročná, a když člověk musí obětovat i kus sebe, je to opravdu velmi těžké. To také mladý kadeřník vycítil a udělal něco, co ženu dojalo.

I’m not crying you are 😭😭

Zveřejnil(a) T-Leaf Clothing dne Středa 17. května 2023

Rozhodl se totiž oholit si hlavu také, aby se dáma v křesle necítila tak zle, smutně a osamoceně. Poté k němu přišel jeho kolega, který se nechal vlasů dobrovolně zbavit také. A třetí kadeřník nezahálel a hlavu si nechal sjet strojkem taktéž. Žena byla velmi dojatá a překvapená, že byli muži schopni se takto zachovat. Sami se podívejte na toto velmi dojemné video, které vám jistě vžene slzy do očí.

Co říkáte na kadeřníkovu reakci?

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články