Johnnyho Deppa našli v hotelovém pokoji v bezvědomí. Co se stalo?

Fanoušky vyděsila zpráva o zdravotním stavu světoznámé americké hvězdy filmového plátna. Kvůli indispozici herce kapela, jíž je součástí, musela zrušit vystoupení.

Herec Johnny Depp i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hollywoodská ikona Johnny Deep (60) byl nalezen před několika dny v bezvědomí ve svém hotelovém pokoji v Budapešti. Do maďarské metropole herec zamířil v rámci turné se svou hardrockovou skupinou Hollywood Vampires. Okamžitě byl převezen do nedaleké nemocnice, kde zdravotníci vyhodnotili jeho stav jako velmi vážný. Fanoušky netrpělivě očekávaný koncert byl pár hodin před začátkem zrušený.

Mohla za to propařená noc

Manažer proslulého pařiče se podle tamních médií měl zmínit, že zdravotní stav jeho svěřence je špatný. Další podrobnosti o hercově kolapsu ale neuvedl. „Měli jsme všechno připravené. Pódium i tým byl připravený a nikdo neočekával žádné problémy, zvlášť když kapela už provedla zvukovou zkoušku,“ cituje server The Yucatan Times jednoho ze členů kapely Hollywood Vampires.

Nakonec se ale ukázalo, že za indispozicí hvězdy filmových trháků, jako jsou Piráti z Karibiku, Minamata nebo Střihoruký Edward, měla stát pořádně prohýřená předešlá noc. „Slyšeli jsme, že na tom byl tak, že nemohl ani opustit hotel, také jsme slyšeli, že zavolali lékaře pro případ, že by se jeho stav zhoršil,“ řekla hudební legenda Alice Cooper, který je rovněž členem Hollywood Vampires, serveru Music Mundial.

Fanoušky vyděsila také Madonna

Stejný osud jako vystoupení v Maďarsku postihl i následující koncert na Slovensku, kde turné Hollywood Vampires mělo pokračovat. Kompletní kapela se objevila až na další zastávce koncertní šňůry v Polsku. Pořadatelé zrušených akcí se pokusili nasmlouvat jiný termín, což vzhledem k velké vytíženosti kapely nebylo možné. Proto se rozhodli fanouškům vrátit vstupné.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Hollywood Vampires (@hollywoodvampires)

Hudební svět obletěla ještě jedna děsivá zpráva. V nemocnici totiž skončila i další z legend, zpěvačka Madonna (64). Královnu popu našli v bezvědomí v jejím domě v americkém New Yorku. Záchranáři ji okamžitě převezli do nemocnice. Lékaři zjistili, že důvodem kolapsu provokativní zpěvačky byla bakteriální infekce. V současné době byla Madonna už propuštěna.

Který film s Johnnym Deppem máte nejraději?

Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Zobrazit další články