Johnny Depp se po pekelném rozvodu s herečkou vrhnul do nového vztahu. Ona vyvolená už kvůli němu opouští manžela

Po boku filmového piráta se objevuje nová žena. Sblížili se teprve před nedávnem a už kvůli němu opouští manžela.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Právničky hrají v životě amerického 59letého herce Johnnyho Deppa zajímavější roli, než se na první pohled zdá. Nejenže jej často zastupují v soudních sporech, ale bývají vídány i po jeho boku v soukromém životě. Novou přítelkyní hvězdy filmu Piráti z Karibiku je totiž právnička. A nejde o Camille Vasquezovou, se kterou byl herec spojován od doby soudního procesu s jeho bývalou manželkou Amber Heardovou.

Zastupovala jej u soudu

Slavná hvězda filmového plátna má momentálně chodit se 37letou právničkou Joelle Richovou. Deppa zastupovala během soudního procesu, který vedl před čtyřmi roky s vydavatelem britského deníku The Sun a jeho šéfredaktorem Danem Woottonem. Hercův právní tým se snažil dokázat, že jej noviny pomluvily, když Deppa označily za „mlátičku manželek“. Spor nevyhrál a neuspěl ani s odvoláním.

Když probíhal samotný ostře sledovaný proces mezi hercem a jeho exmanželkou, nechyběla Richová v soudní síni. V této kauze jej však nezastupovala, sledovala ji z čistě osobních důvodů. K soudu ve Fairfax County ve Virginii chodila jako morální opora. Mezi hercem a londýnskou právničkou je to údajně vážné, dvojice si velmi rozumí. Pikantní ovšem je, že dvojnásobná matka je stále vdaná.

Zpočátku se scházeli v hotelech

Půvabná právnička však údajně žije s manželem odděleně, přičemž jejich rozvod stále probíhá. Depp se ke svému novému vztahu nevyjádřil, soukromí nechce komentovat. Vzhledem k tomu, co se všechno odhalilo během soudních sporů s jeho exmanželkou, není ani divu. Kdy se herec s londýnskou právničkou sblížil, to není jasné. Podle bulvárních médií se stýkali už delší dobu a na začátku vztahu se scházeli hlavně v hotelech.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Johnny Depp (@johnnydepp)

Richová žije v Londýně a je partnerkou mezinárodní právnické firmy Schillings. Ta v minulosti zastupovala třeba manželku prince Harryho, herečku Meghan Markle, ve sporu proti vydavatelům britského listu Mail od Sunday, který zveřejnil soukromý dopis jejímu otci. Stejně jako jeho nová láska má i představitel Střihorukého Edwarda z předchozích vztahů dvě děti.

Který film s Johnny Deppem patří k vašim oblíbeným?

Zdroj: GlobalNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Zobrazit další články