Jiřině Bohdalové vyhrožoval šílenec smrtí. Potkali se u lékaře a na místě byla i zásahová jednotka

Herecká legenda Jiřina Bohdalová se v čekárně u lékaře setkala s šílencem, který jí vyhrožoval smrtí. Přijet musela i zásahová jednotka.

Jiřina Bohdalová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Jiřina Bohdalová patří k největším hvězdám české herecké scény. Po vleklých zdravotních potížích se nedávno vrátila zpět do společnosti a na květen už připravuje oslavu svých 92. narozenin. Nedávno ale u lékaře zažila příšerný zážitek, jelikož se ocitla tváří v tvář muži, který jí vyhrožoval smrtí. Na místo musela přijet také policie, aby situaci vyřešila.

Procházela náročným obdobím

Herečka poslední měsíce procházela těžkým životním obdobím. Sužovaly ji zdravotní problémy, kvůli kterým musela nejednou rušit pracovní závazky a přišla tak o kontakt se svou milovanou profesí. Přestala mít dobrou náladu, uzavřela se do sebe a nevycházela do společnosti. Na náladě jí navíc nepřidávalo ani dlouhodobě špatné počasí a pomalý nástup jara.

Klid jí pomohl

Nakonec je ale všechno zlé k něčemu dobré a Jiřina Bohdalová si alespoň pořádně odpočinula. „Nebylo mi dobře, to je pravda, překonala jsem to díky panu profesoru Petru Neužilovi, který se o mě staral. A není to proto, že jsem Bohdalová. On to dělá opravdu pro všechny,“ řekla vděčně na adresu primáře kardiologického oddělení pražské Nemocnice Na Homolce.

Jiřina Bohdalová iZdroj fotografie: Nextfoto

Vykřikoval, že ji zabije

Během cesty na běžnou kontrolu u svého lékaře naposledy zažila Bohdalová pořádné drama. Na chodbě se setkala s šílencem, který navíc pod bundou skrýval podivný předmět. „Směrem k paní Bohdalové začal vykřikovat, že ji zabije, že za všechno může ona, že ji nesnáší a všichni na to doplatí,“ prozradil svědek tohoto nepříjemného zážitku pro časopis Rytmus Života. 

Měla obrovský strach

„Na paní Bohdalové bylo vidět, že má velký strach, opatrně odstoupila ode dveří a opravdu v jejím výrazu bylo patrné, že je vyděšená a má strach,“ dodal svědek. Jiřina Bohdalová pak prý v doprovodu svého lékaře opustila kliniku a na místo během pár minut dorazila zásahová jednotka, aby situaci vyřešila. Vše totiž mohlo dopadnout hrozivě, kdyby se situace zvrtla.

Jak byste reagovali na místě Jiřiny Bohdalové?

Zdroj: VIPShow
Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla