Jiřina Bohdalová (93) měla celý život obrovské tajemství, nedávno se ale ke všemu přiznala

Jiřina Bohdalová celý svůj život střežila tajemství týkající se jejího soukromí. Teď šla ale s pravdou ven.

Legendární herečka Jiřina Bohdalová v šedém saku i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Jiřina Bohdalová je jednou z obrovských legend české herecké scény. Málokdo by neznal její významné role a opravdu jen hrstka lidí by si při vyslovení jejího jména okamžitě nevybavila spojení „nesmrtelná teta“. Známá herečka celý svůj život tajila velké tajemství.

Bála se, že by na ni lidé pohlíželi skrz prsty

Jiřina Bohdalová je bezesporu herečka s velkým „H“. Obdivujeme ji pro její nezapomenutelné herecké výkony i neskutečný životní elán. V životě každé celebrity je minimálně jedna stinná stránka – zajímají se o vás bulvární plátky a paparazzi máte v zádech prakticky všude, kam se jen hnete.

Tohle je věc, která známou komičku vždycky nesmírně vytáčela. I přes veškerou pozornost ze strany médií se ale Jiřině podařilo utajit jedno tajemství. Střežila ho pro sebe, dle svých vlastních slov ze strachu, že by se na ni lidé koukali skrz prsty, poodhalil pravdu web Krajské listy.

Celý život dostávala stovky dopisů a žádostí

Jiřina byla po mnoho let nejen velmi žádanou herečkou, ale také žádanou ženou. Odhalila svou třináctou komnatu, kterou je fakt, že dostávala desítky až stovky dopisů od nápadníků a ctitelů. Přiznala, že dostávala spoustu pozvánek na rande, vyznání lásky a dokonce i žádosti o ruku.

Herečka Jiřina Bohdalová iZdroj fotografie: Nextfoto

Mezi psaníčky nebyla jen romantická vyznání lásky, ale třeba také pozvání k sexuálním hrátkám. A to bylo tajemství, které Jiřina Bohdalová střežila jako oko v hlavě. Nechtěla, aby si o ní společnost cokoli myslela, byť přiznala, že na žádný z dopisů nikdy neodpověděla. Některé si ale nechala.

Byla to žádaná žena

Jiřina si opravdu mohla vybírat, pokud by chtěla. S chlapy to prý vždycky uměla, ale byl jen jeden muž, do kterého byla herečka opravdu blázen. Tím vyvoleným byl Radek Brzobohatý, ke kterému česká legenda zahořela obrovskou láskou. Podle deníku Aha! byl Radek Brzobohatý gentleman a velký kliďas, zároveň měl ale slabost pro něžné pohlaví.

Jiřině se jeho zájem o ženy samozřejmě nelíbil, začala mu zakazovat fanynky. Milovala ho tak moc, až se vůči němu stala oddaná a on ji bral jako samozřejmost. Manželství jim vydrželo 12 let, podle webu Ženy iPrima však bylo hodně bouřlivé. Když nakonec Radek utekl za mladší milenkou, Jiřina mu to dlouhá léta nemohla odpustit. Roky se spolu nebavili, usmířili se až krátce před jeho smrtí.

Co říkáte na tajemství v podobě dopisů a milostných vyznání?

Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Zobrazit další články