Romantickou žádost o ruku jim překazil zírající bezdomovec. „Nenechte se rušit,“ naznačil zamilovanému páru

Budoucí ženich chtěl svou vyvolenou překvapit. Koupil prstýnek, vybral pěkné místo a připravil kameru, aby měli krásnou vzpomínku. Ale i dokonalý plán může zhatit maličkost.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Žádost o ruku je výjimečný okamžik a spousta zamilovaných párů si přeje, aby byl dokonalý a nezapomenutelný. Ve hře bývá celá řada scénářů, jak by se to celé mělo odehrát. Počínaje obligátní romantickou večeří v restauraci a konče gigantickým nápisem na obloze. Někdy ale i ten nejpromyšlenější plán může ztroskotat na maličkosti, kterou nejde dopředu předvídat. Třeba v podobě nezvaného hosta.

Intimní okamžik narušil nevítaný čumil

Na svoje zasnoubení nejspíš nikdy nezapomene pár z New Orleans v americkém státě Louisiana. Zdaleka to ale nebude proto, že by bylo dokonalé. Podle webu Novinky totiž žádost o ruku narušil nečekaný zvědavec, který se neměl k odchodu. Kvůli jeho přítomnosti se z romantické intimní chvíle v mžiku stala poněkud rozpačitá fraška.

Je tohle ta nejkatastrofálnější žádost o ruku? Místo romantiky nakonec poklekl v ohořelém obývacím pokoji

Dokonce to chvíli vypadalo tak, že rozhozený mladík svou vyvolenou o ruku snad ani nepožádá. Přitom to celé tak pečlivě naplánoval. Vybral pěkné místo u pláže, kde krásně šumí oceán, připravil si pěknou řeč a nainstaloval i kameru, která měla úžasný okamžik zachytit. Zbývalo jen jediné, pokleknout a svěřit se s tím, co má na srdci.

Nakonec jim zatleskal a popřál hodně štěstí

Když to natěšený mladík udělal, zrovna kolem páru procházel bezdomovec. Na videu, které zveřejnil youtubový kanál ViralHog, je vidět, jak neznámého vetřelce počínání páru zaujalo. Zastavil se v bezprostřední blízkosti klečícího muže, a když mu došlo, že jde o žádost o ruku, rozhodl se, že se bude dívat. Viditelně rozpačití snoubenci doufali, že odejde, ale marně.

Jakmile si bezdomovec všiml jejich bezradných úsměvů, pokynul jim rukou a zamumlal, aby pokračovali a nenechali se jeho přítomností rušit. Budoucí ženich měl dilema, zda svou žádost nemá odložit na jindy. Nakonec se ale odhodlaně zeptal, uslyšel vytoužené ano, navlékl své vyvolené prstýnek a objal ji. Čumil pochopil, že romance pod širým nebem skončila, takže páru zatleskal, popřál hodně štěstí a odešel.

Jak byste se zachovali v podobné situaci?

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Zobrazit další články