Martin (36) si neví rady se svou manželkou: „Řekl jsem jí, že by měla na chvíli odložit telefon a postarat se o domácnost“

Muž už nevydržel manželčino neustálé hledění do mobilního telefonu, a tak jí vyčetl, že by se místo toho měla starat o domácnost.

Mladá žena si dělá selfie i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Mobilní telefony jsou pro dnešní svět velkým přínosem, naopak ale mohou také velmi uškodit, a to především ve vztazích. Někteří lidé totiž na svých mobilech tráví až příliš dlouhou dobu, což přináší méně společně stráveného času, pozdější výčitky, lži a nedůvěru. Pan Martin se prostřednictvím svého dopisu snaží otevřít oči ostatním, aby kvůli mobilním telefonům nedopadli jako on a jeho žena.

Dny trávila na mobilu, muž se staral o vše

Pan Martin V. se snažil svou ženu Lindu od začátku jejich vztahu ve všem podporovat. Když se rozhodla dostudovat vysokou školu, dával jí prostor na učení, později jí zaplatil fotografický kurz. Když manželka otěhotněla, kvůli určitým rizikům musela zůstat doma. Přemýšlela, jak si přivydělat, a poté přišla s nápadem, že se stane influencerkou. Aby na to ale měla čas, on bude obstarávat domácnost. Přestože se mu to moc nelíbilo, podpořil ji a souhlasil.

„Linda začala denně vytvářet různá videa, která poté vkládala na sociální sítě. Fotila každou blbost, natáčela make-up tutoriály, fitness rady po porodu, jak se správně oblékat a mnoho dalších,“ popisuje v dopise zaslaném do redakce DámskéhoDeníku pan Martin. Chodil do práce, nakupoval, uklízel, pral a ještě koupal a uspával jejich malou dcerku. Jeho žena se mezitím věnovala své rádoby práci.

Nevydržel to a na manželku uhodil

Když ale ani po dvou letech nevynesl její job ani korunu, přestože denně zveřejňovala několik videí, uvědomil si pan Martin, že její snaha nikam nevede. Přesto ale dál obstarával vše potřebné. Jednou muži už ale ruply nervy. „Přišel jsem domů později kvůli přesčasu. Tam mě čekal šílený bordel, špinavé nádobí, rozházené věci po podlaze a vylitý džus,“ popisuje v dopise čtenář šílenou scenérii. Na manželku uhodil, že místo toho, aby neustále hleděla do mobilu, mohla doma uklidit.

„Velmi jsme se pohádali, ona se urazila, zavřela se do koupelny a od té doby se mnou nemluví,“ píše pan Martin. Pohár jeho trpělivosti přetekl. Uvědomil si, že celou dobu ze sebe dělal vola, jen aby ona mohla trávit čas na telefonu. „Přeháním to? Nebo by se měla vzpamatovat Linda?,“ zakončuje otázkou svůj dopis čtenář, a zároveň tak žádá o názor ostatní.

Bohužel je dnešní doba mobilními telefony a podobnými zařízeními zkažená. Matky místo zabavení dětí jim pustí televizi. A to lze vidět i na hřištích a v kavárnách, kde nechávají své potomky pobíhat, nezajímají se o ně a zaujatě koukají do mobilu, jak jsme se o této problematice na DámskémDeníku již zmiňovali.

Jaký názor na chování Martinovy manželky máte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Zobrazit další články