Jaromír Soukup má na výchovu ucelený názor. Je odpůrcem fyzických trestů

Moderátor a milionář Jaromír Soukup promluvil po narození dcery Rozárky o svých názorech na výchovu a soukromí rodiny.

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Média nedávno přinesla zprávu o narození dcery Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové. Slavný pár dal holčičce jméno Rozárka. Následně se objevily dotazy ohledně toho, jak pojmou novopečení rodiče soukromí svých dětí. Moderátor a mediální magnát se vyjádřil velmi jasně. Médiím sdělil, že své soukromí plánuje i nadále nechat co nejvíce skryté očím veřejnosti.

Budoucnost dětí

Děti a rodina představují pro něj velice intimní část jeho života. Rodinu staví mimo jakékoliv pracovní záležitosti a s tím spojený zájem bulváru. Obává se, že by mohl svým chováním ohrozit budoucnost dětí. Jinými slovy má strach, aby mu dcera Rozárka za pár let nevytknula některé jeho kroky. Přes fakt, že je veřejně známou osobností, chce dětem zajistit normální dětství.

V souvislosti s tímto názorem také odmítl sdělit své pocity bezprostředně po narození dcerky. Co však prozradil, bylo pár detailů ohledně porodu. Konkrétně své stanovisko ohledně domácích porodů. Dle jeho názorů je tato praktika nebezpečná. S partnerkou Hanychovou ani na chvíli neuvažovali o tom, že by se Rozárka mohla narodit u nich doma, a ne v nemocnici.

Zkušenosti s výchovou

Prezentace dcery stojí spíše na Agátě. Záleží, co o dceři zveřejní na sociálních sítích, podle toho se následně orientuje Jaromír. Ani jeden z partnerů nebyl před narozením Rozárky bezdětný. Jak Jaromír, tak Agáta mají z předchozích vztahů dvě děti. Oba dva rodiče tak mají již určité zkušenosti s výchovou. Soukup zastává názor, kdy mají mít děti jasný řád, nepodporuje například fyzické tresty.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Také nemá rád rozmazlování, které nevede k ničemu dobrému v budoucnosti. Má dvě dospělé děti, syna Lukáše a dceru Natálii. Své děti významně podporuje, informace o jejich životě však nikde neuvádí. Podle několika zdrojů zaměstnává syna Lukáše v jedné ze svých firem. Dcera Natálka se naopak věnuje jezdeckému sportu. Od otce dostala sportovní areál se stájemi.

Nakolik souzníte s těmito názory Jaromíra Soukupa?

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články