Jakou barvu má sexuální aura, kterou vyzařujete? Zjistěte to a dopřejte si nejlepší sex vašeho života

Vnitřní naladění je důležité i při sexuálních hrátkách. Záleží jen na vás, jakou auru budete vyzařovat a zda chcete být v posteli smyslnou dračicí, nebo romantickou princeznou.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Oblíbená barva může signalizovat i něco víc než jen to, jak vymalovat byt nebo jaký si koupit top. Přitahování nejrůznějšími barvami může souviset jen s momentální náladou, ale také s čakrami nebo znameními zvěrokruhu. Každý člověk rovněž vyzařuje barvy v závislosti na svém duševním rozpoložení, kterému se říká aura. Přestože barvy se mohou měnit, pravděpodobně jedna dominuje, ať se děje cokoli.

Nechte se vést smysly i při oblékání

Aura je vyzařování, které je mystiky, spiritisty i lidmi praktikujícími alternativní medicínu považováno za podstatu každého jedince. Údajně je rozeznatelná těmi, kteří mají zvláštní schopnosti, ale podvědomě ji může vnímat každý. Zářivá aura lidi přitahuje a mlhavá naopak odpuzuje. Každý člověk má i sexuální auru, která se prý během dne mění. Třeba když někoho potkáte a hned pomyslíte na sex, pravděpodobně čtete jeho auru.

Předpokládejme, že je hodně málo lidí, kteří si uvědomují, že sexuální auru vyzařují nebo že jsou nějakou přitahováni. Jak se tedy na ni lze naladit? Chce to jen zklidnit mysl. A pokuste se v několika slovech shrnout, jak se cítíte. Koketně? Zvrhle? Smyslně? Zamilovaně? A pak vyberte tematickou píseň, která náladu vystihuje, a nechte se těmito smysly vést i při oblékání.

Zjistěte, jaký sex potřebujete

Zda sáhnete po kostýmu, šatech, tričku a džínách, všechny tyto drobné detaily jsou prvními vodítky pro sexuální auru, kterou budete vyzařovat večer. Zkuste zavřít oči a nechte si vybavit nějakou barvu. Právě tu totiž vyzařujete a předurčuje, jaký sex potřebujete. Pokud chcete poznat auru vašeho protějšku, stačí se zhluboka nadechnout a naladit se na jeho vibrace. Co ale jednotlivé barvy znamenají?

iZdroj fotografie: Pixabay

Pokud vyzařujete vy nebo váš protějšek červenou barvu, znamená to zemitý sex, který není pro žádné princezny. Červená aura znamená, že je čas na trochu potu i slz. Představte si, jak se válíte nazí v blátě nebo na korbě náklaďáku. Povolené je tahání za vlasy i malý výprask. Pustíte si drsný rap, třeba Fettyho Wapa. Pak si na grilu připravíte steak nejvyšší kvality a jak jinak než nazí ho sníte.

Dostanete, co chcete

Pokud máte oranžovou auru, jste na vlně smyslnosti. Představte si pomalu se vlnící boky v rytmu taneční hudby třeba FKA Twins, která se line z reproduktorů. Svůdnost sama. K tomu odvážné červené víno a pěnu do koupele. Dokonalá atmosféra. Večírek může začít. Nespěchejte a nebojte se jít do hloubky. Orgasmy mohou být otřásající. Pláč. Sténání. Uvolnění.

Žlutá aura značí, že máte jasno. Cítíte se jako drsňák. Chcete se chopit otěží a pevně je držet. Převzít kontrolu. Máte náladu být silná a nepřemožitelná. Buďte na vrcholu, obrazně i fyzicky. Ve žluté auře si v posteli řeknete o to, co chcete, a dostanete to. Cítíte se jako rocková hvězda, která si v sexu nic neodepře.

Co všechno se chystá udělat

Když je vaše sexuální aura zelená, cítíte se měkce mazliví. Rádi se mazlíte se svým miláčkem. Když má vaše aura zelenou barvu, rádi se ujišťujete, že je váš partner spokojený. Hladíte ho, laskáte. Jste raději v pozici toho, kdo dává. Můžete doplnit atmosféru romantickou komedií nebo posloucháním hudby z dob studií. Zaměřujete se na lásku a náklonnost, ne na sex. Prostě milujete.

iZdroj fotografie: Pixabay

S modrou sexuální aurou zajdete při sexu daleko, ale pouze pokud je rafinovaný a dobře propracovaný. Jakmile není, kouzlo se rozplyne a ztratíte zájem. Pokud ale je, chcete slyšet, jak vám partner předčítá lechtivý článek nebo román. Vzrušuje vás, když slyšíte, co všechno se vám chystá udělat. Chcete slyšet, jak moc jste sexy. To je správná předehra.

Hraní rolí zní lákavě

Pokud vyzařujete indigovou barvu, vzrušují vás fantazie. Cítíte se v souladu se svým vysněným životem a hraní rolí zní lákavě. Vše se točí kolem mysli. Můžete se jen myšlenkami přivést do stavu vzrušení a zapojit je i při sexu. Dovolte si snít nestandardně. Nespokojíte se jen s málem. Jste nenasytná a chcete prostě všechno.

iZdroj fotografie: Pixabay

Máte náladu na absolutní extázi? Je-li vaše sexuální aura fialová, je sex jako modlitba. Neberete ho na lehkou váhu. Přitahuje vás. Cítíte ohňostroj emocí. Neděláte nic nahodilého. Vše je o spojení duše. O hloubce citů. O vášni. Někdy vaše aura může být kombinací několika barev, což je úžasné. Máte šanci prozkoumávat, hrát si a bavit se.

Jakou auru chcete vyzařovat a proč?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti