Numerologie bohatství aneb Jak zaručeně zlepšit svou finanční situaci pomocí data narození

Nedělejte pořád dokola stejné chyby a konečně znásobte své finance – ty totiž v dnešním světě hrají velmi významnou roli. Je důležité zaměřit se na to, co vám říká horoskop.

 

 

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Osud člověka je ovlivněn okolnostmi narození, tedy především datem (s přesností na minutu) a zeměpisným bodem. Všechny tyto údaje určují to, jaké bude mít jedinec predispozice k chování, schopnostem, osobnímu rozvoji a také zkušenostem, které musí během svého života prožít. Výjimkou však není ani finanční oblast, a proto si dnes toto téma zkusíme rozebrat a nasměrujeme vás k tomu, abyste zjistili, jak zlepšit svou finanční situaci a posílit ji pomocí horoskopu.  

Vyhněte se finančním kurzům

Mnoho lidí se snaží na své finance aplikovat schéma, které fungovalo u jiných. Jakmile se však jejich očekávání nenaplní, naprosto si přestanou věřit. Důvodem je skutečnost, že každý člověk je naprosto jedinečný a narodil se do odlišných podmínek. To znamená, že jde o subjektivní problém, na který neexistuje žádná univerzální rada. Dokonce je možné, že pokud člověk nezjistí, která doporučení jsou pro něj ta správná, a vyzkouší první věc, k níž jej kurz nabádá, může se jeho finanční situace ještě zhoršit. 

Vztah k penězům u různých typů osobnosti

Co se týče financí, tak lze lidi rozdělit do dvou kategorií. Tou první jsou lovci. Žijí pohodlně v modelu neustálého vydělávání a ovládání peněz. Pokud si například vydělají 50 tisíc, polovinu si odloží stranou. Tímto stylem však dávají vesmíru najevo, že neví, jak mohou získané prostředky využít, a v budoucnu se jim to může nepěkně vrátit. Poté jsou tu zemědělci. Ti vydělávají peníze a své finance investují dále do svých projektů. 

Samozřejmě je důležité brát na vědomí, že by zemědělci měli mít také určitou rezervu, po které mohou sáhnout, když je nejhůře. Nechat peníze pracovat a vydělávat jimi další peníze je sice skvělé, ale jakmile se nahromadí problémy a investované peníze již nepůjdou snadno získat zpět, může se z toho vyklubat pořádná tragédie. Ostatní charakteristiky, které ovlivňují jejich schopnost vydělávat peníze, by také neměly být v žádném případě opomíjeny.

Přizpůsobení své finanční situace  

Pokud hledáte způsob, jak přizpůsobit svou finanční situaci a posílit ji, měli byste se řídit tím, co vám říká astrologie. Horoskopy jsou totiž základem, z něhož vám profesionálové mohou říci, které konkrétní kroky byste měli provést ke zvýšení svého bohatství. Podle postavení hvězd v době vašeho narození je totiž snadné zjistit, jak byste podle svých osobnostních rysů měli s financemi nakládat. 

iZdroj fotografie: Pexels

Často se proto může stát, že informace z vašeho horoskopu vám mohou změnit život. Pokud je vám například dáno, že se máte naučit cizí jazyk, pravděpodobně na vás čeká skvělá příležitost, která dokáže zvýšit váš finanční přísun a posune vás v životě opět o krok dále. Stejně tak je tomu například tehdy, máte-li navázat spolupráci s kamarádem žijícím v zahraničí nebo pokud byste se měli zrovna teď zaměřit na své zdraví. A jak začít se změnou? 

  • Seznamte se s pojmy, které ovlivňují vaše finanční toky.  
  • Prozkoumejte svůj horoskop a získejte osobní doporučení a návod, jak zvýšit svůj příjem.
  • Sepište si na papír své přesvědčení o penězích a jak s nimi nakládáte.  

Pomohl vám již horoskop zvýšit váš finanční příjem? 

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti