Kvůli tomuto inzerátu se internet rozdělil na 2 tábory. Jedni se nad fotkou náramně pobavili, druzí jsou pohoršeni

Prodej nepotřebných věcí v internetových bazarech získává na oblíbenosti, protože je rychlý a jednoduchý. Občas se tam ale lidé snaží prodat věci dost neobvyklým způsobem.

Roztomilé batole v zimní kapuci i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Internetové bazarové servery se hemží nabídkami spousty nejrůznějších věcí, které jejich majitelé už nepotřebují, ale jiným lidem by ještě mohly posloužit. Najde se na nich opravdu téměř cokoli. Nábytek, nádobí, obuv, oblečení, zahradní nářadí, věci na sportování, hračky nebo třeba potřeby pro domácí mazlíčky. Když se kupující rozhoduje, co si pořídí, někdy hodně záleží na kreativitě, se kterou prodejce své poklady nabízí.

Nezvyklý inzerát na obleček pro psa

Prodávání nepotřebných věcí na internetových prodejních serverech se stalo dost populární metodou. Najdete tam, jak informoval DámskýDeník, i věci, které se v obchodech dají jen těžko sehnat. Když lidé zvažují, zda si něco koupí, rozhoduje nízká cena. Klíčová je ale také forma prezentace nabízené věci. Čím zajímavější je, tím spíše se najde kupec. Tím se zřejmě řídil i muž z Polska, který si říká Wiktor. Nezvyklým způsobem prodával obleček pro psa.

Oblečení pro mazlíčky je v kurzu a lidé jsou podle časopisu Forbes za něj ochotni utrácet i vysoké sumy. Ze změti inzerátů nabízejících zvířecí potřeby ale Wiktorův inzerát opravdu vyčníval. Narazili na něj jistě i lidé, kteří ani chlupáče nemají. Někteří se pobavili, jiní jsou inzerátem pobouřeni. Přitom nabídka zimní bundy pro velkého psa zní nevinně. „Dobrý den, mám na prodej zimní bundu pro psa. Je velmi teplá a uvnitř příjemná. Má povrchovou úpravu GoreTex,“ napsal na webu OLX Wiktor.

Zveřejňování fotek dětí je rizikové

K běžnému textu ale připojil tuto fotografii, která spustila lavinu komentářů. Nápaditý muž si zřejmě lámal hlavu, jak bundičku nejlépe nafotit, aby dobře vypadala a zaujala případné zájemce. Psa pravděpodobně neměl k dispozici a tak ji oblékl svému dítěti. Na snímku v psím oblečku pózuje malé batole a přitom klečí na všech čtyřech. O komentáře pod fotkou nebyla nouze. Lidé na internetu se rozdělili do dvou táborů. Jedni ocenili zajímavý nápad a zábavnou formu inzerátu, zatímco druhým přišla hanlivá.

Pes v zimní bundě iZdroj fotografie: Freepik

Diskutující, kterým forma prezentace oblečku pro mazlíčka nepřišla vhodná, poukazují i na to, že fotka dítěte zůstane na internetu v podstatě napořád. Nutno podotknout, že do tváře batoleti v psí bundě není na snímku vidět. Zveřejňování fotek a videí dětí na internetu není příliš bezpečné. „Jenom z toho důvodu, že rodiče fotografii vystaví na svém facebookovém profilu, se pak snímek může objevit i na fórech s pedofilní komunitou,“ řekl Českému rozhlasu mluvčí policejního prezidia Ondřej Moravčík.

Co si myslíte o takové formě prezentace bundy pro psa?

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články