Ani po ztrátě 2 mužů Ilona Svobodová neztrácí naději. Od smrti jejího přítele uběhl rok a cítí se být připravená na nový vztah

Talentovaná herečka Ilona Svobodová to v životě neměla lehké, opustily ji její dvě velké lásky. Nyní se ze ztráty pomalu oklepává a prý je připravena na nový začátek.

Ilona Svobodová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Ilona Svobodová, sympatická hvězda seriálu Ulice, je podle svých vlastních slov znovu připravená se zamilovat. Děje se tak poté, co tragicky přišla hned o dva své muže. Manžel Petr Skoumal podlehl rakovině, druhý partner bohužel také zemřel. Statečně se se vším vypořádala a teď podle ní přišel čas na nový vztah.

Opustil ji pan Božský

Petr Skoumal zemřel ve věku 76 let asi před devíti lety. Bohužel onemocněl rakovinou, která měla extrémně rychlý průběh a nedala se úspěšně vyléčit. Herečce se tehdy zhroutil celý svět, jelikož se Skoumalem žila dlouhých 25 let a vždy o něm mluvila jako o panu Božském. Prý si nedokázala ani představit, že by jí osud přihrál do cesty někoho podobného, jako byl on.

„Druhého září měl koncert a za tři neděle zemřel. Předtím začal zapomínat texty, ale na pódiu si z toho dokázal udělat legraci. Koncert v září v Malostranské besedě v Praze byl ale už dost tristní, texty zapomínal hodně a neměl ten den ani chuť na pivo nebo panáka. V té době začal hubnout a lékaři zjistili, že má rakovinu skoro všude. Týden poté usnul a už se neprobudil,“ komentovala situaci pro web Novinky.

V životě se objevil další Petr

Zanedlouho herečka poznala nového partnera, architekta Petra. „Někdy mám až pocit, že je reinkarnací mého manžela,“ zavzpomínala Ilona podle serveru Vip Kafe. Bohužel se stala tragédie a také tento partner po čtyřletém vztahu zemřel. To tehdy pro server Extra potvrdila i sama Ilona Svobodová. „Ano, je to pravda. Partner zemřel. Zbyly mi pouze vzpomínky a bostonek.“

Ilona Svobodová i

Ještě se chce zamilovat

„Chtěla bych ještě potkat nějakého super chlapa,“ svěřila se před časem Ilona překvapeným novinářům. Málokdo čekal, že se s tak obrovskou ztrátou dokáže vyrovnat, ale vypadá to, že všechnu bolest překonala. Tvrdí, že hlavně potřebuje někoho inteligentního, aby si měli o čem povídat. Není ale pochyb o tom, že charismatická herečka brzy skutečně znovu najde lásku.

Jak dlouho podle vás trvá, než se člověk vypořádá se smrtí partnera?

Zdroj: VipShow
Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Zobrazit další články