Hvězda legendární telenovely Divoký Anděl zemřela na covid, i přes očkování. O smrti informovali herečtí kolegové. Celý svět truchlí

Nechala se naočkovat, ale i tak covid dostala a bohužel mu podlehla. Hvězda populární telenovely „Divoký anděl“ zemřela v 78 letech.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Fanoušci truchlí. Zemřel oblíbený herec populární argentinské telenovely „Divoký anděl“. Ve věku 78 let náhle zemřel v neděli 1. srpna 2021 herec Gino Renni, který si v telenovele zahrál nezapomenutelného zahradníka Ramona. Příčinou jeho smrti byl covid, proti kterému se ale nechal nedávno naočkovat. Tato smutná zpráva zasáhla všechny fanoušky tohoto slavného seriálu.

Gino Renni byl také zpěvákem a komikem

Gino Renni se narodil 7. června 1943 v Itálii. Jeho rodiče se ale přestěhovali do Argentiny, když mu byly pouhé 3 roky. Do světa celebrit se dostal jako zpěvák, kdy si v roce 1961 založil v argentinském rádiu vlastní pořad s jeho italskými písněmi.

iZdroj fotografie: Facebook / Giota Panagiotopoulou

Byl také skvělým komikem, všude, kde se objevil, nikdy nebyla nuda. Nejvíce ho ale proslavila role zahradníka Ramona v telenovele „Divoký anděl“.

Zemřel na koronavirus, i když byl očkovaný

Své poslední narozeniny Gino oslavil 7. června, ale nebyl vůbec šťastný. Musel být totiž hospitalizován kvůli oboustrannému zápalu plic. Herec bohužel zemřel v neděli 1.srpna ve věku 78 let. Podle zpráv podlehl koronaviru i přes to, že podstoupil už druhou dávku očkování proti téhle nemoci.

iZdroj fotografie: Depositphotos

O smrti informovali jeho herečtí kolegové

Na herce zavzpomínal na svých sociálních sítích herec Facundo Arana, který si v seriálu zahrál Iva. Ve svém příspěvku napsal: Drahý Gino, byl jsi člověk, který neznal zlo. Byl jsi štědrý, úžasný společník a velký přítel, o kterém lidé mluvili jako o nejvěrnějším ze všech. Odpočívej v pokoji. Budeš chybět celému světu.“

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články