Malá holčička plakala, a tak se husky rozhodl zasáhnout. Video jeho rozkošného činu dojalo přes 8 milionů lidí

Každý má někdy trochu náročný den. V takovém momentě je nejlepší se na chvíli zastavit a připomenout si, jak ten život vlastně umí být krásný.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem uživatele milperthusky
                   

Na světě se toho děje mnoho a je docela jednoduché zapomenout na to, že krásné mohou být i ty nejdrobnější skutky. Láska se stále nachází všude kolem nás, což potvrdil i tento husky. Ten nemá ani ponětí o kráse svého činu, který je roztomilý a dojemný. Nejde o nic velkolepého, ale člověku dojde, jak málo stačí ke štěstí.

Pes je prostě nejlepší přítel člověka

Existuje hned několik důvodů, proč je pes nejlepším přítelem člověka. Jakmile jste smutní, snaží se za vámi přijít a utěšit vás. Majitelé psů se také rychleji zotavují ze svých nemocí. S lidmi se můžete ošklivě pohádat a slovně i jinak si ublížit, ale váš pejsek tu bude vždy pro vás. Tato zvířata přinášejí neustálý pocit náklonnosti a nepodmíněné lásky, což má celkově dobrý vliv na psychiku, a je tedy jednodušší dosáhnout emocionální pohody a vyrovnanosti.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Díky vlastnímu pejskovi můžete lépe překonat různá traumata, psychické problémy a nikdy se nemusíte cítit osamoceně. Komu by nezvedla náladu pořádná procházka, při které si vyčistíte hlavu. Chlupatí mazlíčci vás totiž nikdy nenechají jen tak nečinně ležet doma, díky nim máte důvod se ráno zvednout z postele. Tento husky je jen důkazem toho, jak láskyplní dokáží psi být.

Plakala, ale ne na dlouho

Na videu se nachází malá dívka jménem Daisy, která asi nebyla v úplně nejlepším rozpoložení. Je to miminko, tudíž je logické, že jakmile pocítí nějaké trápení, dá to najevo slzami. To se ovšem nelíbilo Millie, což je rodinný pejsek husky.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Rozhodl se, že dívka se zkrátka trápit nebude a okamžitě k ní přispěchal na pomoc. K miminku si nejprve lehnul a očichal jej, a poté holčičku trochu olíznul. Již v tento moment je možné pozorovat, jak se uklidnila a oddala se tolik potřebnému spánku. I když se dívka utišila a nebyl tedy důvod u ní zůstávat, pejsek na ni ještě raději dával pozor, aby nenechal nic náhodě.

Máte doma pejska a případně jaké plemeno?

Zdroj: milperthusky

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Autor článku

Nela Maloňková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů