Eva Holubová veřejně zesměšnila přítele své dcery: „To zase mluvila z chlastu, zprotivila se mi,“ píší lidé

Ve společnosti se zřídkakdy populární herečka objevuje se svou dcerou a synem. Když v nadsázce zaznělo, že přítel její dcery je její kluk, reagovala přinejmenším dost zvláštně.

Eva Holubová s dcerou Karolínou a jejím přítelem Matějem i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herečka Eva Holubová (64) se na prestižním karlovarském filmovém festivalu objevila na červeném koberci společně s dcerou Karolínou a jejím přítelem Matějem Paprčiakem. Toho si prý lidé často pletou s jejím synem Adamem. Pravděpodobně proto, že potomek herečky a jejího manžela Miroslava Zdeňka se vyhýbá pozornosti médií a na veřejnosti se po boku své matky příliš neukazuje. Možná proto, že se chce vyhnout nepříjemným okamžikům.

Žertování o mileneckém vztahu se vymklo

Trapný moment se totiž odehrál právě i během festivalu. Když se média zaměřila na svéráznou herečku a její doprovod, rozpovídala se a konverzace se jí docela vymkla z rukou. Dcera Holubové Karolína se totiž svěřila Blesku, že je pro ni obtížné vysvětlovat, kdo je její matka, protože se společně příliš ve společnosti neobjevují. Obě se pak shodly na tom, že Matěje lidé často zaměňují za hereččina syna Adama.

Jenže pak se rozhovor zvrtl a pro držitelku Českého lva, kterou diváci znají třeba z populárních komedií Pelíšky, Účastníci zájezdu nebo Líbáš jako Bůh, nedopadl zrovna nejlépe. V žertu totiž zaznělo, že Matěj není kluk Evy Holubové, ale kluk její dcery. „Občas to zaměňují, ale není to tak samozřejmé,“ nenechal se rozhodit přítel hereččiny dcery a na zjevnou nadsázku, že si ho pletou s milencem Holubové, pohotově navázal.

Partner dcery mlel, je prý blboučkej

Průběhem rozhovoru však byla herečka zaskočená. Zatímco na svém profilu na sociálních sítích zveřejňuje přemýšlivé a citlivé příspěvky, tentokrát působila, že je dost od rány. Hned se na přítele své dcery obořila. „Ne, co to meleš? Nezaměňují partnerství, zaměňují, že jsi můj syn. On je blboučkej. Víš, co to znamená kluk? Můj kluk?“ vyhrkla na něj. Ohlasy na rozpačitý rozhovor na sebe na sociálních sítích nedaly dlouho čekat. A Holubová to od diskutujících schytala za svůj přístup.

Syn? Zeť? Partner? 😁 Eva Holubová dorazila na závěrečný večer KVIFF v doprovodu své dcery a pohledného muže. A moc jí to slušelo. Celý rozhovor najdete tady 👉 https://tv.blesk.cz/video/8465344/eva-holubova-s-rodinou-bujare-vecirky-mandlova-a-gollova-by-nam-natrhly-prdku.html

Zveřejnil(a) Blesk.cz dne Středa 12. července 2023

Sledující se do herečky okamžitě docela nevybíravě pustili. Nelíbilo se jim, jak Matěje zesměšnila. „Paní Holubová úplně neopodstatněně znemožnila toho chlapce,“ napsal jeden z diskutujících. „Trochu nepříjemně mě překvapila,“ přidal se další. Paní Holubová už měla naváto,“ napsal jeden z diskutérů. „To zase mluvila z chlastu. Ona chlastat nepřestane,“ myslí si jiný fanoušek s tím, že herečka se mu zprotivila. Problémy s alkoholem Holubová v minulosti přiznala. Když někde nevhodně vystoupí, okamžitě se vyrojí spekulace, že do toho znovu spadla.

Co říkáte na reakci Evy Holubové?

Zdroj: Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Zobrazit další články