Eva Holubová pobavila fanoušky rozčepýřenou trvalou: Sebe samu přirovnala k Einsteinovi

Herečka se téměř rok musela potýkat se zdravotními problémy, které už pomalu ustoupily. Dokonce skoncovala s kouřením. Vrátit se k oblíbené neřesti nehodlá, začala jí smrdět.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Populární herečka Eva Holubová (64) často musí měnit svoji image, protože to patří k její profesi. Ne vždy je ale zcela spokojená s výsledkem. Na sociálních sítích se pochlubila novým účesem, který si musela nechat udělat kvůli nové roli. Když se ale ráno probudí a koukne do zrcadla, spatří na své hlavě parádní vrabčí hnízdo. Sama si připadá, jako kdyby namísto vlasů měla chemlon. Žádné pěkné kudrliny, ale účes hodný geniálního fyzika.

Účes jí připomíná Alberta Einsteina

Obvykle má herečka mnohem decentnější vizáž. Ve většině seriálových nebo filmových rolí, třeba v kultovních Pelíšcích či Účastnících zájezdu má tmavé vlasy střižené na mikádo nebo stažené do malého drdůlku. Slušivé účesy dodávají ženám jejího věku styl i šmrnc. Nově má ale Holubová na hlavě neposlušné kadeře, které trčí všemi směry. Následek únorového natáčení opravdu připomíná nevzhlednou kouli ze syntetického vlákna oblíbeného v sedmdesátých letech.

Že podivné kudrliny nejsou to pravé ořechové, herečka tuší. „Nevím, co jsem si myslela, zřejmě covidová mlha, nechala jsem si dát trvalou a následně nabarvit vlasy. A téměř každé ráno mám na hlavě chemlon,“ zhodnotila na instagramu svou fotografii.  „Jinak mně se kudrnky líbí, ale tohle spíše připomíná účes Alberta Einsteina,“ dodala na vysvětlenou. Kdyby se našel někdo, kdo by si vizáž proslulého fyzika nevybavil, připojila i jeho snímek pro porovnání.

Vakcínou svoji alergii léčit nechce

Zdá se, že humor herečka, která se loni potýkala s řadou zdravotních komplikací, zřejmě nepostrádá, a to navzdory tomu, že téměř rok trpěla pocity slabosti a že mírné důsledky koronavirové infekce a zánětu průdušek pociťuje dodnes.Je to úžasný, když vás nebolí dýchat. Cítím se skvěle, zánět průdušek vyléčen, astma trvá, ale alergické příznaky nebudu léčit vakcínou. Zkusím to s posilováním imunity,“ rozpovídala se o svém zdraví herečka.

Dokonce už také lehce začala pracovat na zlepšení kondice. „Byla jsem na hodině cvičení na zádové svalstvo, pak jsem ušla 3 kilometry rychlejší chůzí na pásu, ze kterého jsem ke konci málem sletěla,“ popisuje svoje počínání ve fitku herečka. Zachytil mě svalnatý mladík a řekl: ‚Musíte si dávat pomalejší tempo ve svém věku a při své váze.‘ Pak mě poznal a omlouval se. Ale mě pobavil a poučil,“ podotkla. Zdá se, že o zábavu není v posilovně nouze.

Cigarety odložila zřejmě napořád

Drobné lapálie ji ale neodradily. Hodlá ve cvičení pokračovat a chodí i plavat. „Nejsou to kdovíjaké výkony, ale cítím se fakt skvěle. Skoro rok jsem pořád měla pocit slabosti nebo jsem přímo marodila. Je to i tím, že jsem teď zvolnila pracovní tempo,“ míní herečka, jejíž neřestí byly i cigarety. Ty ale odložila a vypadá to, že nadobro. „Návrat ke kouření neplánuju. Nechápu, že jsem kouřila. Nechápu, že jsem tak najednou přestala. Tolikrát jsem se o to pokoušela a vždycky jsem měla chuť. Chutnalo mi to a bavilo mě to. A teď mi to smrdí a cítím to i z kuřáků,“ objasnila své důvody herečka.

Co říkáte novému účesu herečky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Zobrazit další články