7letá dívenka přišla o maminku kvůli rakovině. Když přišla k jejímu hrobu, nikdo neudržel slzy

Při zpívání vzpomíná talentovaná holčička na svou zesnulou maminku, a to ji prý činí šťastnou. O svůj dar se chce podělit s lidmi, kteří také přišli o své blízké.

dívka zpívá i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Sedmiletá holčička Rhema Marvanne Voraritskulová má stejné záliby jako její vrstevnice. Ráda si hraje s panenkami nebo se dívá na pohádky. Hraje ale také na klavír a excelentně zpívá. Když jí bylo pět let, přišla o maminku, která podlehla rakovině. Od té doby talentovaná holčička všechnu svou energii vrhla do zpěvu a podpoře charitativních organizací, které pomáhají lidem s rakovinou.

Zpívání se věnuje odmalička

Malá Rhema se narodila rodičům Tetonovi a Wendi Voraritskulovým z města Carrollton v americkém státě Georgia. Byla bezstarostnou holčičkou, která se nelišila od svých kamarádek. Jedinou výjimkou byl její úžasný hlas. Zpívat prý začala hned poté, co se naučila mluvit. Okamžitě začalo být jasné, že v ní dřímá velký talent.

7letá holčička zahrála na kytaru jednu z nejtěžších skladeb na světě. Svým vystoupením ohromila celé Česko a část světa

Když bylo Rhemě skoro šest let, její maminka prohrála boj s rakovinou vaječníků. Dívku to motivovalo k tomu, aby se zpěvu začala ještě víc věnovat. A jeho prostřednictvím začala také pomáhat lidem, kteří musejí zákeřné nemoci čelit. „Když zpívám, vzpomínám na svou maminku a to mě činí šťastnou,“ cituje Rhemu web CavazosSsentinel.

Chce potěšit ostatní, aby nebyli smutní

Z dívky se postupně stala mezinárodní gospelová pěvecká senzace. Její andělský hlas a nádherný zpěv vhání slzy do očí. „Slovy nelze vyjádřit, jak moc jsem hrdý na svou dceru a na to, jak se svým talentem dokáže dotknout srdcí mnoha lidí. Kdyby tu byla její maminka, byla by pyšná a šťastná, kam až to její dcerka dotáhla,“ dojemně říká otec holčičky Teton.

Když se vydá na místo posledního odpočinku své maminky a zazpívá, jen stěží někdo udrží slzy. Holčička často vystupuje i při různých charitativních příležitostech. Chci vzít svůj dar, který mi dělá radost, a podělit se o něj s těmi, kteří jsou stále smutní. Snažím se je aspoň trochu potěšit,“ vysvětlila Rhema serveru HuffPost.

Co říkáte na zpěv holčičky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Zobrazit další články