Jejich holčička se narodila s nádorem: Lékaři jí nedávali moc šancí na život, ale rodiče se rozhodli vzít osud do vlastních rukou

Neskutečný příběh, který lze označit jako skutečný zázrak, se přihodil americké dvojici a jejich vytoužené dcerce.

Malá holčička i Zdroj fotografie: Piqsels
                   

Narození dítěte patří mezi jeden z nejúžasnějších okamžiků v životě. Matthew a Carissa Hatfieldovi se již nemohli dočkat, až na svět přivítají svého třetího potomka, který měl být posledním dílkem do jejich krásné rodiny. Paisley Novella přišla na svět v roce 2015 a s otevřenou náručí ji vítali nejen rodiče, ale i dva starší bráškové. Pro dvojici se jednalo o vysněnou holčičku. To, co ale zjistili o pár dnů později, nepřejí ani svému největšímu nepříteli.

Defekt v obličeji

Šťastný pár si malou Paisley přivedl domů. Po pár dnech ale vypozorovali skutečnost, že holčička má křivý úsměv a nedokáže úplně zavřít levé oko. Vydali se proto k pediatrovi. Ten doporučil navštívit místní dětské oddělení v nemocnici. Zde provedli rutinní vyšetření, ale také magnetickou rezonanci a CT hlavy. Výsledek byl bohužel velmi nepříznivý. Ukázalo se, že miminko má v hlavě hmotu, která tlačí na lícní nerv a oko.

Pro Matthewa a Carissu to byl pochopitelně obrovský šok a byli si vědomi, že jejich andílek může kdykoli umřít. Jakožto silně věřící obrátili své modlitby k Bohu. „Prosím, nenech mé dítě zemřít,“ modlili se rodiče, blízké příbuzenstvo, ale také jejich církevní komunita, která je podporovala. Bohužel vyšší věk matky může mít vliv na různé choroby a onemocnění. I české porodníky trápí stále vyšší věk rodiček, píše web ZdravotnickýDeník.

Doktor mluví o zázraku

Aby lékaři určili, o jakou hmotu se jedná, rozhodli se udělat biopsii, píše web WCPO. Už po chvíli vyšel doktor do čekárny, kde Carissa a Matthew netrpělivě čekali. Nevěřícně kroutil hlavou a řekl jim, že jejich modlitby musely být vyslyšeny, protože při provádění úkonu zjistil, že v hlavičce holčičky nic není. Hmota, snad nádor, zmizel.

V tomto případě lze mluvit o obrovském zázraku. I DámskýDeník nedávno popisoval fascinující příběh muže, kterému se aplikováním konopného oleje zmenšil nádor na plicích za pouhé 3 měsíce na polovinu. Doktoři tomu nemohli uvěřit.

Jak byste se zachovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Autor článku

Hana Tvrdá

Zobrazit další články